Sony NW-E005 MP3 Player??

erdem_erol
26-12-2006, 13:03   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
12 mesaj

slm arkadaşlar. geçen gün Sony NW-E005 MP3 Player aldım.gayet şık bir alet.elime geçtikten 5 10 dk sonrada firmware güncellemesini yaptım.bu güncellemeden önce ses seviyesinden emin değilim.ancak alet pek fazla ses vermiyor.AVLS ayarından deği, AVLS kapalı çünkü.acaba cihazın kapasitesimi bu kadar yoksa firmware güncellemesi sağolsun kullaklarımı düşündüğü için ses çıkış gücünümü düşürdü.bilgisi olan varsa cvp bekliyorum.teşekkürler...

İtacHi_
26-12-2006, 13:28   |  #2  
İtacHi_ avatarı
Yıllanmış Üye
1,894 mesaj

benim bir arkadaşımda bundan kullanıyordu.bence firmare güncellemesinden değil kapasitesi o kadar.bence sen onun estetiğine bakıp ta aldın bana öle geliyor.

erdem_erol
27-12-2006, 16:58   |  #3  
OP Taze Üye
12 mesaj

Bu gün Sony yetkili servisine gitti durumu açıklığa kavuşturmak için.Kapıdan girip yetkiliye derdimi anlatırken lafımı yarıda kesti ve Sony nin bu modelini alan tüm kullanıcıların aynı sorundan şikayetçi olduğu söyledi.Ve bende buruk bir şekilde geri döndüm.Player gerçekten güzel ama tek kusuru var, az ses veriyor olması.Gümbür gümbür ses olmadan müzikten haz alamıyorsanız tavsiye etmem, aldığımada pişmanım.Ama değiştiricem, ses çıkışı güçlü başka bir Sony Mp3 player araştırıyorum.

Angelofrise
04-01-2007, 22:21   |  #4  
Taze Üye
1 mesaj

bendede bu mp3'ten var ve aynı dertten muzdaribim... ama bunların 1 gb lıkları baya ses veriyo arkadaşım benden 1 ay sonra aldı ve gayet iyi ses... acaba onların yazılımı yüklesek nasıl olur... bide yazılım upgrade ini nerden yaptırabilirim...

nexus7
13-01-2008, 13:11   |  #5  
Taze Üye
4 mesaj

kesinlikle tavsiye etmem 1 aldım 1000 pişman oldum :(

giray35
22-04-2008, 11:10   |  #6  
Taze Üye
1 mesaj

sewgili arkadasım ben sana durumu izah edeyim istersen bu ürünü 1 sene önce bende almıştım çok güzel bi ürün  ama dediğin gibi ses biraz az ben bu durumu araştırdım şimdi senin sorunun cevabına gelelim yaklasık 3 sene kadar önce sony ses konusunda bi yeniliğe gitti şöyle, yüksek sesin insan sağlığına zararı hakkında bikaç sorun yasandı sağırlık beyin hücrelerine ciddi zararlar vs.. ve buda ciddi sorunlar yarattı neticesinde bununla ilgili yasa tasarısı dahi çıktı sonuç olarak sony de belirli bir marka olarak imajını sarsmamak için son yılllarda ürettiği ses ürünlerinde bu kısıtlamayı getir di yani ürünlerin sesi cihazın doğuşundan öyle malum sony gibi bir markanın böyle hassas bi konuda daha farklı bi tutumla yaklaşmasıda normal yani cihazın ayarlarıyla falan alakalı deil saygılar :)

ykp985
30-08-2008, 01:19   |  #7  
Taze Üye
2 mesaj

selam arkadaşlar ben bu sony mp3 çaların sesinin kaç db olduunu soracaktım.bilen warmı acaba?
ve daha fazla bilginiz warsa dier mp3 çalarların da kaç db ses wwerdiğini soylerseniz minnettar olurmm.mesela apple kac db veya creative zen???

bkt
13-09-2009, 22:29   |  #8  
Taze Üye
1 mesaj

merhaba arkadaslar,
benim soz konusu olan NW E005 sony mp3  format hatasi veriyo acaba nasil yapabilirim:( buttona bastigimda format error diyor :(