Sony NWZ-S544 sesi az çıkıyor

HPQ-User
19-07-2010, 17:31   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

serko sormuş:
benim Creative ZEN mp3 çalarım vardı ses seviyesi 25 kademe idi ve  istediğim yüksek sesi çıkarabiliyordu ve bazı şarkılarda sesini kısmak zorunda bile kalıyordum arızadan dolayı değiştirmek zorunda kaldım ve
sony NWZ-S544 ürününü yeni aldım ve ses seviyesi 30 kademe olmasına rağmen sesi az çıkıyor clear stereo ve dynamic normalizer açtım ses biraz yükseldi ama istediğim yüksek ses seviyesine ulaşamadım equalizer olarak custom 1 kullanıyorum parçalar 128 ve 192 kbps  orjinal kulaklığı ile de ve elimde olan sony mdr 818 ile de denedim ama istediğim ses seviyesine ulaşamadım bunun için ne yapmam gerekiyor  ve Türkçe menü yüklene biliyormu yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Soru Türü: Donanım
İşletim Sistemi: 0
Sistem Özellikleri:
XP
PROFESSİONAL
VERSİYON 2002
SERVİCE PACK 3

INTEL(R)
PENTIUM(R) 4 CPU 2,80GHZ
1,00 GB RAM

İnternet Tarayıcı: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US) AppleWebKit/533.4 (KHTML, like Gecko) Chrome/5.0.375.99 Safari/533.4

VOY
20-07-2010, 00:35   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
922 mesaj

En başta Sony Walkman alarak çok mantıklı bir iş yapmışsın. Bende Sony Walkman kullanıcısıyım. Bildiğim kadarıyla Türkçe yüklenmiyor. Bana göre fazla Türkçe yüklenecek kadar zor bir İngilizce'si yok. Clear Stereo, Clear Bass ve DSEE özelliklerine sahip bir cihaz. Ki bu 2009'un kış sezonundan beri üretilen tüm modellerde en az biri mevcut. Ses az çıkıyor evet. Ama temiz ve net çıkıyor. Cızırtı yapmıyor. Bu ses yükseltmeyi sadece ekolayzır seviyelerinin hepsini en yüksek yapark çıkartabilirisin. Bunu dışında başka bir çözüm yok.