Sony Xperia Z2 yüzünü gösterdi!

CHIP Online
20-01-2014, 16:45   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Sony'nin yeni amiral gemisi Xperia Z2, tanıtılmasına çok az kala bu fotoğraflarda ilk kez göründü!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/son ... gosterdi_44926.html

Resimlerle: Sony Xperia Z Ultra'yı yakından inceleyin!

Sony'nin yakışıklı amiral gemisi Xperia Z1'in yerine geçmeye hazırlanan Xperia Z2 yüzünü sonunda gösterdi. Muhtemelen önümüzdeki ay düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongresi'nde tüm detaylarıyla açıklanacak olan Xperia Z2, şimdilik D6503 kod adıyla anılıyor. Sızan fotoğrafa göre Xperia Z2, Xperia tasarımını korumaya devam ediyor, ancak daha büyük ekrana sahip gibi görünüyor.


Xperia Z2'nin dış tasarımı neredeyse Xperia Z1 ile aynı görünüyor. Sağ yüzdeki kapak ve tuşların konumu aynen kullanılmış. Ekranın üstündeki bildirim LED'i yine Xperia Z2'de yerini alıyor. Xperia Z2'de tasarımda herhangi bir değişiklik yerine asıl değişiklik ekranda yapılmış. Ekran daha büyüyerek 5.2 inç ile karşımıza çıkıyor. Elbette yine çizilmelere karşı en az Xperia Z1 kadar dayanıklı olduğunu tahmin ediyoruz. Ayrıca Sony'nin Xperia Z2'de de suya karşı dayanıklı tavrını sürdüreceğini tahmin etmek hiç zor değil.


Sonuç olarak şimdilik 5.2 inç ekrana sahip olacağını söyleyebileceğimiz Xperia Z2, tüm detaylarıyla Mobil Dünya Kongresi'nde karşımızda olacak.

Tüm Konu: Sony Xperia Z2 yüzünü gösterdi!

Resimlerle: Sony Xperia Z Ultra'yı yakından inceleyin!

Kaynak: www.chip.com.tr