Sosyal Medya Günleri '13 başlıyor!

CHIP Online
22-04-2013, 12:25   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Sosyal medya algısından kurumsal ve kişisel imaja sosyal medya hakkında her şey, burada konuşulacak!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/sos ... basliyor_39938.html

24-25 -26 Nisan'da YTÜSAK tarafından Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik- Elektronik Fakültesi desteğiyle gerçekleştirilecek Sosyal Medya Günleri'13 , günümüzün en popüler konularından sosyal medyanın hem kurumsal hem de eğlenceli tarafını ele alıyor.

Artes Ana Sponsorluğunda gerçekleşecek etkinlik, sosyal medya alanında en büyük olma konusunda büyük adımlarla ilerliyor. İlki geçen sene düzenlenen Sosyal Medya Günleri iki günde 2000 katılımcı ağırladı. Bu sene etkinliğe 4000 katılımcı bekleniyor. A'dan Z'ye sosyal medya mottosuyla yola çıkan etkinliğin destek sponsorluğunu Dogo üstleniyor.

Panel, söyleşi ve film gösterimi gibi oturumlarla alanında fark yaratmayı hedefleyen Sosyal Medya Günleri geçen sene 19 konuk ve 4 oturumla gerçekleşti. Bu sene 40'tan fazla konuk ve 9 oturum şeklinde gerçekleşecek. Her oturumun sonunda yapılacak çekilişlerle katılımcılara sürpriz hediyeler dağıtılacak.


Sosyal medyanın etkin kullanımı, şirketlerin sosyal medya algısı, sosyal medyada kurumsal ve kişisel imaj, sosyal medyada fenomen olmak gibi konuları ele alan Sosyal Medya Günleri Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Elektrik-Elektronik Fakültesinde düzenlenecek. Etkinlik sertifikalı ve ücretsiz olup dışardan katılımcılara da açık olacak.        


Paylas.com'dan canlı yayınlanacak etkinlik Twitter üzerinden #ytusmg hasthagi ile de takip edilebilir.


Etkinlikle ilgili detaylı bilgi için;


Facebook.com/sosyalaktiviteler


Twitter.com/ytusak ve Twitter.com/ytusmg


Facebook etkinliği


Tüm Konu: Sosyal Medya Günleri '13 başlıyor!

Kaynak: www.chip.com.tr