Stilist Programı bilen warmı ?? HELP MEE

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
egoist
22-02-2005, 11:08   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
375 mesaj

Arkadaslar Stilist lerin kullandıgı programın ismini bileniniz warmı ? Weya BEn kısaca anlatayım size :
Ben Kalem kullanarak resim cizmek istiyorum ve bu resmin bilgisayara gecmesini istiyorum Bunun ingilizce bi ismi war dı ama hatırlamıyorum : ) .  Bransim disinda oldugu icin yardımınıza ihtiyacam war..
NOT :  yazılarımın deil çizgiğim resimlerin bire-bir bilg. gecmesini istiyorum....

Son Düzenleme: egoist ~ 22 Şubat 2005 11:34
doomWAVE
22-02-2005, 20:06   |  #2  
Üye
75 mesaj

wacom sirketinin bi ürünü vardı tablet adında onunla photoshop üzerine senin dedigin gibi kalemle cizdigin anda photoshop'daki belgeye geciordu oradan da ayarlıodun... eger genis bi bilgi almak istiosan google da aratma yap "wacom tablet" diye...

fikret_akin
23-02-2005, 00:56   |  #3  
Üye
55 mesaj

kardeş  haklısın wacom da var ama pahalı :) wwww.wacom.com link burda bulabilirsin

Son Düzenleme: fikret_akin ~ 23 Şubat 2005 00:57
Sniper27
06-03-2005, 22:22   |  #4  
Yıllanmış Üye
217 mesaj

Evet arkadaşım sen Digitizer ile resim çizmek istiyorsun,mouse yerine bunu kullanmak belki daha etkili olabilir fakat elle çizim yapmak kadar kolay değil bunu kullanmak.Ben 6 ay kullandım ve alışana kadar beni kanser etti.Türkçe yazılışıyla Dijitayzır tabletinin büyüklüğüne göre fiyatı olan bir cihaz,elini alıştırısan senin için çok faydalı olur.ama şuna emin olki stilistlerde bunu pek fazla kullanmıyor,elle çizip scanner'den bilgisayara atarak resmi böyle süzeltiyorlar.

Gerber Accumark    http://www.gerbertechnology.com/   programı stilist ve konfeksiyon kalıp tasarım programıdır.
Ayrıca http://www.optitex.com adreside bulunan RunWay 3D Designer programıda senin baya ilgini çekecektir.Trial versiyonunu bu adresten indirebilirsin.