şu dll illetine yardım edin 1 aydır uğraşıyorum

falithoo
11-06-2016, 22:24   |  #1  
falithoo avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

öncelikle şöyle söyliyim bu sorunlar önceden olmuyordu. Bilgisayarıma oyunlar yüklemeye başladım bazı oyunlar açılırken bazı oyunlar açılmaz oldu. Dll eksikliği yüzünden . Hangi dll dosyası eksik derse onun internetten uygun bitini bulup inidirip system 32 ye atıp tekrar oyunu açmaya çalışıyodum . Böyle bir kaç tane dosyaya eksik dedi. En son D3DCOMPİLER_46.dll dosyası eksik dedi. Bu dosyayıda bulup attım. Sonra 0x000cd hatası fln vermeye başladı. İnternetten iyice araştırdım bi program buldum depends diye ordan bir oyun için hangi dll dosyalarının bozuk olduğunu gösteriyordu ve açıp baktım en son D3DCOMPİLER_46.dll dosyasının 32 bitliğini koyduğumu farkettim . Bilgisayar işletim sistemim 64 bit. Sonra internetten 64 bitini arayamaya başladım . Hangi siteye girersem gireyim indirdiğim dll dosyalarının hepsi 32 bit olduğunu farkettim. Bütün dillerdeki siteleri aradım her türlü kaynağa baktım bulamadım . 64 BİTLİĞİ yok . Eee ozmn diyorumki niye olmayan bir işletim sistemini oyun neden istesinki . Ek olarak arkadaşlarımın bilgisyarlarına baktım onlarda zaten D3DCOMPİLER_46.DLL diye dosya yoktu . Lütfen yardım edin o oyunu açmak için ne yapmalıyım oyunları daha doğrusu . Çünkü 64 bitlik dosyası hiç bir yerde yokkkkk

Allah rızası için bir çare bulun  :( :( :(

Iyodo Kagenshe
16-06-2016, 12:07   |  #2  
Iyodo Kagenshe avatarı
Taze Üye
3 mesaj

http://exedll.info/d3dcompiler_46.dll/en-download-8612.html şöyle bir site var buraya bir bak istersen ben dll hatalarımı burdan indirerek düzeltiyodum.eksik programın varsa hata atabilir DirectX yanlış kurduğumda çok hata alıyodum sende bir kontrol et istersen

Muharrem Ensar
03-07-2016, 01:00   |  #3  
Taze Üye
15 mesaj

Google'a 'DLL Files' yaz gir. O dosyayı sitede arama bölümüne yaz. Çıkan sonuçlardan 64 bit için indir. Ben hep oradan indiriyorum. Hiç bir sorun da olmuyor.

Muharrem Ensar
03-07-2016, 01:01   |  #4  
Taze Üye
15 mesaj

Google'a 'DLL Files' yaz gir. O dosyayı sitede arama bölümüne yaz. Çıkan sonuçlardan 64 bit için indir. Ben hep oradan indiriyorum. Hiç bir sorun da olmuyor.