Sudden Attack Türkiye

Burak Kandöker
19-05-2012, 20:21   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Tem 2010

[/url]
 
-= Detaylı Bilgi İçin Resmi Siteleri Takip Ediniz =-

Website: [url=http://www.suddenattack.com.tr/]http://www.suddenattack.com.tr/
Facebook: http://www.facebook.com/suddenattackturkiye
Twitter: http://twitter.com/suddenattacktr
Forum: http://forum.peakplus.com/forumdisplay.php?39-Sudden-Attack

Merhaba,

Tamamen Türkçe Destek veren bu oyunda artık Hile,Lag,Küfür gibi her oyunda görmeye alıştığınız olumsuzluklara rastlamayacaksınız.Çünkü oyun içerisinde sürekli aktif geniş bir Türk GM Ekibi,oyun içerisinde Hile ve Küfür rapor sistemleri mevcut.Bugüne kadar hiçbir oyunda görülmeyen bir Rütbe sistemi Sudden Attack Türkiye'de mevcut.Tamamen Türk Silahlı Kuvettlerinden esinlenerek yapılmış olan rütbelerle oyunda rütbe farkını tamamen hissedeceksiniz.Bugüne kadar hiçbir oyunda görülmemiş bir rütbe sistemi yapılmış ve zaten gerçek bir Türk oyunu olduğunu oyunculara kanıtlamış.

Ayrıca oyun içerisinde bir çok Türk karakterine rastlayacaksınız,kültürümüze göre tasarlanmış kıyafetler ve karakterlerle oyunda nostaljik bir hava yaratılmış.


Betaya kayıt olmak isteyen oyuncular www.facebook.com/suddenattackturkiye facebook sayfasına yada www.suddenattack.com.tr adresine giderek Beta Kaydı yaptırabilirler.

Sudden Attack nasıl bir oyundur?

-Sudden Attack internet üzerinden ücretsiz oynanan FPS(First Person Shooter) bir oyunudur. Sudden Attack'i oynamak için küçük bir kurulum dosyası indirmek gereklidir.

Sudden Attack tamamen Türkçedir ve oyunculara ücretsiz Türkçe Hizmet sağlanmaktadır. Oyuncular Kırmızı ve Mavi takım arasında seçim yaparak 40'ı aşkın haritada, onlarca oyun modunda oynayabilirler.

Tüm oyuncular oyuna 1. seviyeden başlarlar, savaşlar yapıldıkça, görevler tamamlandıkça tecrübe puanı kazanarak rütbe atlayabilirler. Yüksek rütbelerin, daha hızlı canlanma gibi avantajları mevcuttur.

Oyuncular ayrıca oyun içi puan kazanarak, dükkandaki yüzlerce eşya arasından istediklerini seçerek, kendilerini donatabilirler.

Sudden Attack'i Çalıştırabilir miyim?

Sudden Attack neredeyse her bilgisayarda çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır ve bu yüzden oldukça uygun sistem gereksinimleri vardır.


Minimum Özellikler;

İşletim Sistemi: Windows 98
CPU: Pentium 3 800MHz
RAM: 256MB
Graphic Card: Geforce2 MX
DirectX: 8.1b ve üzeri

Sudden Attack'in diğer FPS oyunlarından farkı nedir?


Özgün İçerik:

Sudden Attack, Deathmatch (Ölüm Oyunu), Bomba Kurma (Sabotaj) gibi klasik FPS modlarının yanı sıra Fetih, İşgal ve Baskın modları gibi kendine has bir çok oyun moduna sahiptir. Sudden Attack'da alışık olduğunuz FPS'lerden kat kat daha fazla içerik sizleri bekliyor!


Klan Savaşları:

Bununla birlikte çok kapsamlı bir Klan ve Klan savaşları sistemi mevcuttur. Klanlar başka klanlarla Klan Maçları oynayabilir ve üstünlük için Klan Turnuvalarına katılabilirler.


Kapsamlı Başarı Sistemi:

Başarı sistemi ile, oyuncular görevleri yerine getirerek, etkinlik ve turnuvalara katılarak prestijli ünvanlar ve oyun içi avantajlar kazanabilirler.


Ücretsiz Yeni İçerik:

Kapalı Beta sürecinden itibaren, düzenli araklıklarla oyuna yeni harita, yeni oyun modu ve yeni silah/eşyalar eklenecektir.


Sudden Attack ücretsiz mi?

-Oyuncular, Sudden Attack’ı ücretsiz bir şekilde yükleyebilir ve tek bir kuruş harcamadan oyunu oynayabilirler. Bununla beraber oyun içindeki tüm silahlar ücretsiz olarak tüm oyunculara açıktır.Ekstra avantaj kazanmak isteyen oyuncular ise para karşılığında Eşya Dükkanından sevdikleri eşyaların değişik görünümlü versiyonlarını, farklı görünümlü karakterler ve daha hızlı puan ve tecrübe puanı kazanmayı sağlayacak eşyalar elde edebilirler.


Oyunu nerede bulabilirim?

-Kapalı betanın başlamasına yakın bir tarihte, kurulum dosyasını Sudden Attack resmi websitesinden indirebileceksiniz.


Betaya nasıl katılabilirim?

-Oyuncular, Sudden Attack Türkiye Facebook sayfasından veya Sudden Attack Türkiye resmi internet sitesinden betaya kayıt yaptırabilirler.Kapalı Betaya katılmaya hak kazanan oyunculara, e-posta yoluyla haber verilecektir.


Beta ne zaman açılacak?

-Beta 2 aşamadan oluşacaktır, Kapalı ve Açık Beta. Kapalı Beta'ya sadece önceden kayıt olmuş oyuncular alınacaktır. Kapalı Betanın Mayıs sonunda başlaması planlanıyor. Tarihlerde olabilecek gelişmeler, Duyurular ve Haberler bölümünden duyurulacaktır.


Kapalı betaya katılmanın avantajları nelerdir?

-Kapalı beta sürecinde yer alan oyuncular oyun içindeki tüm silahları denemenin, yapılacak eğlenceli etkinliklerde yer almanın ve sürpriz promosyonlardan yararlanma avantajına sahip olacaklar.

Not: Kapalı betaya katılan oyuncuların karakter isimleri, klan isimleri Açık Betaya geçerken saklanacaktır!


Beta bitiminde oyuncu bilgileri silinecek mi?

-Kapalı beta bittikten sonra Öldürme/Ölme ve Galibiyet/Mağlubiyet kayıtları silinirken, oyuncu isimleri ve klan isimleri silinmeyecektir. Böylece Kapalı Beta sürecinde kurulan klan dostuklarınızı oyun resmi olarak yayınlandığında da sürdürebileceksiniz.

Beta sürecinde oyuncu bilgileri, Kapalı Beta sonunda olmak üzere (oyuncu /klan isimleri hariç) sadece bir kere silinecektir. Açık beta'daki karakterler tam sürüme geçişte silinmeyecektir.


Nasıl rütbe atlayabilirim?

-Her oyun sonunda kazanılan Tecrübe Puanları (TP) belirlenmiş seviyeye ulaştığında bir üst rütbeye geçilir. Rütbe arttıkça bir sonraki rütbe için gereken TP miktarı da artacaktır. Öldürülen düşman sayısı, ele geçirilen düşman üssü ne kadar fazlaysa oyun sonunda alınacak TP miktarı da orantılı bir şekilde artar. Ayrıca oyunu galip olan takım, ekstradan bir galibiyet bonusu kazanırlar.


Oyun bitmeden savaş alanını terkedersem ceza alır mıyım?

-Savaş sona ermeden savaş alanını terkederseniz, Tecrübe Puanı ve Puan kazanamazsınız. Ayrıca savaş alanı terkeden oyuncudan 100 Puan kesilir.


GM Nedir?

-GM, Game Master’ ın kısaltılmışıdır. Game Masterlar oyun içinde etkinlik düzenleyen, uygunsuz davranışlarda bulunan ve hile yapan oyuncuları cezalandıran resmi yetkililerdir.


Eşya ve silahları nasıl satın alabilirim?

-Oyunu tamamladığınızda,seviye atladığınızda ve görevleri tamamladığınızda Puan(SA para birimi) kazanırsınız. Kazandığınız Puanları, Dükkan’a gidip dilediğiniz silahı satın alabilirsiniz. Sudden Attack, diğer oyunlardan farklı olarak tüm silahları Puan karşılığında oyunculara sunmaktadır. Silahların farklı görünüme sahip modelleri ve bazı destek eşyaları Altın karşılığında sahip olabilirsiniz.

-= Detaylı Bilgi İçin Resmi Siteleri Takip Ediniz =-

Website: http://www.suddenattack.com.tr/
Facebook: http://www.facebook.com/suddenattackturkiye
Twitter: http://twitter.com/suddenattacktr
Forum: http://forum.peakplus.com/forumdisplay.php?39-Sudden-Attack

Son Düzenleme: Burak Kandöker ~ 19 Mayıs 2012 20:23
Z0MBiCiK
19-05-2012, 20:26   |  #2  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
42 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: May 2012

ekran kartım bozuk  olmasa  bi bakardım oyuna