SuperOnline Fiber Bağlantı Hakkında

StyleALP
15-07-2010, 17:10   |  #1  
StyleALP avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,601 mesaj

Selamlar;

SuperOnline 'nın
Fiber Internet altyapı çalışmaları hızla devam etmektedir. Fiber internet hizmeti fiber optik altyapı çalışmalarının tamamlandığı lokasyonlarda verilmektedir.

Fiber internet hizmetimizin verildiği lokasyonların güncel bilgilerini SuperOnline 'nın internet sayfasından takip edebilirsiniz.

Bulunduğunuz bölgeye fiber internet hizmetini talep etmek için aşağıdaki linkten Ön Talep'te bulunabilirsiniz. Lokasyon seçeneklerinde bölgeniz yoksa  "diğer-diğer" seçenekleri ile formu tamamlayabilirsiniz.

http://www.superonline.net/bireysel/basvuru/basvuru.aspx

Talepte bulunduğunuz lokasyonda fiber altyapısı tamamlandığında sizinle irtibata geçilecektir.

Arkadaşlar bu ön formu doldurarak bulunduğunuz bölgeye Fiber Bağlantıyı istemiş bulunuyorsunuz...

* Keyifli Dakikalar...

duman_
15-07-2010, 20:29   |  #2  
Üye
Teşekkür Sayısı: 0
98 mesaj

bilgilendirme için teşekkürler :) Fiber meraklıları biliyodur zaten. Ben siteyi didik didik ettim :D Türkiyedeki en iyi internet servis sağlayıcısı bence...

Son Düzenleme: duman_ ~ 15 Temmuz 2010 20:31
StyleALP
15-07-2010, 21:09   |  #3  
StyleALP avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,601 mesaj
Alıntı: duman_  
bilgilendirme için teşekkürler :) Fiber meraklıları biliyodur zaten. Ben siteyi didik didik ettim :D Türkiyedeki en iyi internet servis sağlayıcısı bence...
 Bencede öyle. Şuan 1 Mbps Limitli ADSL kullanıcısıyım. SuperOnline 'dan çok memnunum. Bulunduğum bölgede şuan Fiber Bağlantı hizmeti verilmediğinden dolayı Hayırlısıyla 8 Mbps Limitli ADSL tarifesine geçicem.

İleride denilen gibi su istimal durumları olursa tüketici haklarında hakkımı sonuna kadar ararım.

şafak89
18-07-2010, 03:35   |  #4  
şafak89 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
2,522 mesaj

kesinlikle fiber en iisi 10/1 kullanıyom herkese tavsiye ederim;)

StyleALP
01-08-2010, 11:49   |  #5  
StyleALP avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,601 mesaj

Fiber Online Bağlantısının şuan için bulunduğum bölgede olmadığını belirtmiştim sizlere ve hemen SuperOnline 'a Ön Başvuru yapıp bu bölgeye getirmelerini istemiştim. Dün akşam 10 gibi Osmanbey 'e inerken Pangaltı 'na büyük bir kazı çalışması yapmışlar. Merak ettim tabelayı okudum " Fiber Optik Bağlantı Hattı Çalışması " yazıyordu. Çok sevindim, müşterilere verdikleri değer çok güzel.

Ayrıca kazı çalışmalarına şahit olanlar patlamadık boru bırakmadı dediklerini görmüştüm, ALLAH 'dan burda böyle birşey olmadı daha. :D

xRay97
06-08-2010, 15:09   |  #6  
Yıllanmış Üye
506 mesaj

Bende SuperonLine Fiber İnternet KuLLanıcısıyım Vede çoK MeMnuNum Bi KaÇ ince ayarLa Saniyede 2Mb Ciwarı DownLoad Yapıyorum .) Tarifem 10 mbiT xD FaKat DownLoad Servislerine Göre Değişiyor Örnek en HızLı downLoad Yapmama iMKan Tanıyan DownLoad SiteSi Şuanda NetLod .) .)

Kırık Çocuk
09-08-2010, 15:52   |  #7  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
473 mesaj

Türkçemize biraz daha özen gösterirseniz memnuz oluruz.
Aslında istenebilir bölgeye bizim. Ama lönk diye kurulmaz herhalde bir apartman için. Mantıksız yani.