Sürücü Sorunu ?

turan66
21-09-2007, 03:51   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj

Öncelikle Selamlar Arkadaşlar

Bİ Sorunum vardı

Bilgisayarda D: Sürücü Yeni Pencerede Açıyo Anca Sag Tuşa Basıpta Aç Dersem Öyle Normal Açıloyr Sizce neden Sürücüler Format Ta Attım Ama Olmadı Hatta Bu Son Yükledigim Windowta Aç Yerinde Yabancı Karakterler Yazıyor ? Ne Yapmam Gerekiyor....? Cevaplarını Bekliyorum

Teşekkür Ederim

XxXDaRKoXxX
21-09-2007, 08:30   |  #2  
Yıllanmış Üye
3,720 mesaj
turan66
Öncelikle Selamlar Arkadaşlar

Bİ Sorunum vardı

Bilgisayarda D: Sürücü Yeni Pencerede Açıyo Anca Sag Tuşa Basıpta Aç Dersem Öyle Normal Açıloyr Sizce neden Sürücüler Format Ta Attım Ama Olmadı Hatta Bu Son Yükledigim Windowta Aç Yerinde Yabancı Karakterler Yazıyor ? Ne Yapmam Gerekiyor....? Cevaplarını Bekliyorum

Teşekkür Ederim

tam olarak anlatır mısın ben hiç birşey anlamadım

Borga-x
21-09-2007, 08:34   |  #3  
İlk Maestro
Teşekkür Sayısı: 2
11,767 mesaj

Orjınal Wındows değilse boyle sorunlar cıkıyor. Baska bır Wındows CD'sı ıle format atmayı dene

theironman
21-09-2007, 11:37   |  #4  
theironman avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj

korsan cdler buna neden oluyor mu bilmiyorum, ilk defa duyuyorum, belki sorunu başka bir yerde aramak lazım ama sırf sorun bu mu?

turan66
21-09-2007, 14:21   |  #5  
OP Taze Üye
5 mesaj

C: Ve D: Sürcüsü Olmak Üzere İki Tana Sürücüm Var ?

Bunlardan c: Sürücüsne Çift TIkladgımım Zaman Sorun Yok Fakat

d: Sürücüsne Tıkladıgm Zaman Aynı İnternette Yeni Bir Pencerede Açarsınız Ya Aynı Onun Gİbi Yeni Bi  Pencerede Açıyo

Şuanda Kullandıgım Cd Lisanslı Yani Orjinal

Sorun Sadece Bu  Degil Birdee D: Sürücüsünde Sag Tuşla Aç Yazacagı Yerde Garip Garip harfler Çıkıyor :s

Teşekkür Ederim..!

GaMeRr
21-09-2007, 19:56   |  #6  
Yıllanmış Üye
1,264 mesaj

Bu tamamen bir trojenin işi çünkü aynısı benimde başıma gelmişdi taratmada hiç birşey çıkmıo ama çift çıklamada açılmıodu sonradan werimi yedekleyip D ye format atınca sorun geçdi..

yelkowan
21-09-2007, 23:33   |  #7  
Yıllanmış Üye
602 mesaj
GaMeRr
Bu tamamen bir trojenin işi çünkü aynısı benimde başıma gelmişdi taratmada hiç birşey çıkmıo ama çift çıklamada açılmıodu sonradan werimi yedekleyip D ye format atınca sorun geçdi..
Bu hataya genelde HDD de bulunan RAV uzantılı bir dosya neden oluyor ama D ye format attığını söylüyorsun.
attıysan düzelmesi gerekirdi birde usb den D ye birşey kopyalarken dikkat et genelde ordan bulaşıyorlar...