SYS (Tamamen) konusunu öğrenmek istiyorum

mustafa2116
06-02-2010, 01:34   |  #1  
mustafa2116 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 64
3,012 mesaj

sys hakkında bir çok bilgiye sahibim ancak benim öğrenmek istediğim.
1. İlk olarak sys nedir?
2. sys sistemde nasıl çalışır?
3. sys nasıl yapılır.
4. sys kod mudur yapımıdır.
5. sys sistemin neresinde çalışır. ( işlem havuzları haricinde öğrenmek istiyorum)
6 sys sistemin başlancında nasıl devreye girer?

bildiğim bilgileri alta yazdım  öğrenmek istediğimin farkını göreceksiniz zaten.

sys işlem havuzlarıdır. bir programın çalışacağı ve dönüşeceği bir donanım uyum havuzudur( bu havuz nedir neden bir havuz var ortada).sys bir başka yazılımın sisteminden kaynak alarak çalışır ve devreye girer( Devreye girerken nasıl  devreye sokluluyor çalıştıran program nasıl biliyor). sys genelde sistemin dodnaıma verdiği cevaptan meydana gelrir.( tam olara bilgim yok bu konuda). sys bir yapı olrark donanıma bir kod olarakta yazılıma seslenir. ( ama kodmudur yapımı). sys sistemin hem donanımında hem yazılımında çalışır.( sys donanıma yönelik bir yapı ama sistemde nasıl hareket edebiliyor??.) sys açılışta devreye sokulur.( nasıl devreye açılışta giriyor.)

sorulu  cevaplı bir yazı anladığınız gibi.
benim aradığım genel bi,r cevap değil tamamen ayrıntılara girilerek anlatılan bir cevap.
cevapları hepsini birden verebilen olabilirmi bilmiyorum. ama tek tek soruyu cevaplayabilirseniz sevinirim.

mustafa2116
10-02-2010, 12:12   |  #2  
mustafa2116 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 64
3,012 mesaj

53 kişi okumuş bir cevap yokmu şimdi. :( bayadır bekliyorum cevap verilir diye ama :(((