System Volume Information virüsü nedir

cesursavcı
17-06-2013, 18:19   |  #1  
cesursavcı avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,052 mesaj

bu virüs nedir genellikle xp çıkıyor ve bu virüs nasıl bulaşır cp yüklücem korkuyorum d bulaşır diye çünkü verilerim var orda

murat5038
17-06-2013, 21:00   |  #2  
murat5038 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 680
6,682 mesaj

O virüs değil Korkmana gerek yok ancak içine virüs gizlenebiliyor :) Kaç sene önceki uyarım geldi aklıma. Sistem geri yüklemeyi kapatırsan bütün HDD lerden sorun olmaz.

padisah
17-06-2013, 22:06   |  #3  
padisah avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 178
2,190 mesaj
Alıntı: murat5038  
O virüs değil Korkmana gerek yok ancak içine virüs gizlenebiliyor :) Kaç sene önceki uyarım geldi aklıma. Sistem geri yüklemeyi kapatırsan bütün HDD lerden sorun olmaz.
Sistem geri yüklemeyi kapatır ise hatalı bir güncelleme/yazılım yükleme/virüs bulaşması/sistem ayarlarının bozulması sonucunda sıkıntı çeker.

mılgaz
18-06-2013, 17:00   |  #4  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
10 mesaj
Alıntı: padisah  
Sistem geri yüklemeyi kapatır ise hatalı bir güncelleme/yazılım yükleme/virüs bulaşması/sistem ayarlarının bozulması sonucunda sıkıntı çeker.

+1

Kaş yapayım derken göz çıkartma.

Ama illa kapatayım diyorsan da bir reboot yazılımı veya ekstra bir yedekleme yazılımı kullan.

Son Düzenleme: mılgaz ~ 18 Haziran 2013 17:01
mılgaz bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
murat5038
23-06-2013, 15:14   |  #5  
murat5038 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 680
6,682 mesaj
Alıntı: padisah  

Kaç seneden beri kapalı kullanıyorum, Hiçbir sorun olmadı oluşmadı oluşsa bile tek çözüm geri yükleme değil bir sürü yolu mevcut. bilmeyen için tabi kapatmasa da olur. Çünkü kurtarma yollarını bilmeyen için sistem geri yükleme yapmak bile aklına gelmeden format basan kişiler var, Ayrıca sistem geri yükleme yarardan çok zarar sağlıyor. Forumlarda yazdığım eski yazılılarımı araştırabilir isteyen.

padisah
25-06-2013, 17:41   |  #6  
padisah avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 178
2,190 mesaj
Alıntı: murat5038  

Kaç seneden beri kapalı kullanıyorum, Hiçbir sorun olmadı oluşmadı oluşsa bile tek çözüm geri yükleme değil bir sürü yolu mevcut. bilmeyen için tabi kapatmasa da olur. Çünkü kurtarma yollarını bilmeyen için sistem geri yükleme yapmak bile aklına gelmeden format basan kişiler var, Ayrıca sistem geri yükleme yarardan çok zarar sağlıyor. Forumlarda yazdığım eski yazılılarımı araştırabilir isteyen.

Bende yıllardır sistem geri yükleme açık kullanıyorum hiç bir sorun görmedim.