tablet pc vga sorunu

realcey
21-09-2007, 23:07   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

merhaba arkadaşlar,

bende ne yazık ki beko tablet pc var ve modeli bnb t200c. intel centrino işlemci. extreme graphic cardı var. temel sorunum şu: laptopla gelen cdyi kurduğumda (vga driver ı) yeniden başlattıktan sonra ekran siyah oluyor ve driver çalışmıyor. internetten de denedim indirdiklerimin hepsi aynı sorunu verdi. ekran kartında bir bozukluk olabilir diye düşünüyorum ya da windows tablet pc edition yüklü değil onun yerine windows xp professional var. acaba bununla bir alakası olabilir mi? tablet pc edition ı yüklemek dışında bütün ihtimalleri denedim. tablet pc ediiton cdim kayp olduğundan normal xp yükledim. şu an laptopum driversız çalışıyor ama oyun yükleyemiyorum ve bazı grafik progrmları yavaş çalışıyor. derdime derman....

musa7410
04-01-2008, 19:18   |  #2  
Taze Üye
1 mesaj

beko tablet pclere vga driver'i yükledikten sonra yeniden başlatmadan ekran çözünürlük ayarını yap ondan sonra yeniden başlat

Son Düzenleme: musa7410 ~ 08 Ocak 2008 12:09
hasok
27-10-2008, 23:36   |  #3  
Taze Üye
1 mesaj

Ne yazıkki aynı makineden bendede var ve WinXP TabletPC editions 2005 yüklü
Ne yaparsam yapayım ekran kalem ayarını yapamıyorumç Touch Panel setup programı ile ekran kalibresini yapıyorum ama iş uygulamaya gelince ekranın kalemle dokunduğum yeriyle mause imlecinin işaretlediği nokta arasında alaka yok.
İmleç bir türlü ekranda dokunduğum yere gelmiyor. Ne yapmam gerekli.??