Tablet Ultra book kafam fena karıştı ???

byzamane
19-01-2013, 23:01   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
67 mesaj

Arkadaşlar merhaba.Bn öğrenciyim asus n56-vz modeli bilgisayarım var fakat taşıması çok zor oluyor.Tablet almayı düşünüyorum uzunca araştırmalar yaptım sonuç almaktan ziyade bu araştırmalar kafamı karıştırmaktan başka birşeye yaramadı.Bu araştırmalara pcnet'in son sayısıda dahil.Asus Tf 300 t modeli en uygun gelen seçenek gibi görünüyor telefonumun wifi hotspot özelliği mevcut ipad 2 (16 gb)ile kıyaslayınca asus daha yakın geldi.(artırılabilir hafıza itunes sıkıntısı aksesuar pahalılığı vs.)Şu anda tablet alacak olsam sanırım tercihim asus tf300t den yana olurdu.Bütçem 1000 tl civarı eğer önerileriniz varsa öneriye açığım.Fakat tabletlerde pcnette bahsedilen yanyana pencere açmama sıkıntısı ve yazı yazamama sorunları kafamı karıştırdı.Yan yana pencere açmaktan kastedilen nedir bunu anlamadım?Ultra booklar daha cazip geldi asus ux21 serisini araştırdım Ux31 serisi baya pahalı ux21 modelide sanırım satışta değil.İnternette dolaşmak film izlemek mzik dinlemek yazı yazmak ayrıca webden araştırmalar yapmak için kullanıcam tableti.Yardımlarınızı bekliyorum.Teşekkürler....

omuratun
21-01-2013, 20:41   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

Kardeşim ben sana tablet almanı önermem bende bir hevesle senin yapmak istediklerini yapmak için gittim tablet aldım yemin ederim o kadar sıkıcı'ki elime bile almıyorum annem tetris niyetine play'den oyun indirip oyun oynuyor tablet alcagına git tablet özelliğinde hatta neredeyse ondan daha iyi olan telefonlar var telefon al kullan cebinede koyarsın rahat rahat çok kötü tablet bi süre sonra sıkılırsın yani mesela youtube'de müzik dinlemek istiyorsun müziği dinlerken baska bir sekme açamazsın açtıgın an müzik kapanıyor o sekmede kalman lazım flim izlemek güzel evet rahat rahat istediğin filmi izleyebilirsin ama internette dolaşmakta mobil gezintiden farkı yok bana basit geldi benim cihazım Motorola Xoom bence tablet alcaksan bir daha düşün derim ben tablet aldım pişman oldum bir ay sonra ttnet kampanyasından gittim casper nirvana ultrabook 14'' aldım çok memnunum süper hızlı