Tablet yere düştü!

SonHussar
01-11-2014, 18:59   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Tableti şarj etmeye giderken yere düştü.Sağlam düştü ama kırılmadı.Ekrana dokununca işlem devam birşeyler açılıyor ama ekran beyaz üzerine gri çizgilerle kaplandı,yani birşey göremiyorum.Lütfen yardımcı olun.Teşekkürler.

Hometech Dual Tab 7

çhip10line
01-11-2014, 19:55   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 114
864 mesaj

böyle bir hasar için forumdan nasıl bir yardım istiyorsun, mesaj atarak tabletin ekranını mı değiştirelim.. belli ki ekranın işi bitmiş değişecek bu işi yapabilecek en yakın teknik servise git....

SonHussar
02-11-2014, 18:06   |  #3  
OP Taze Üye
2 mesaj

Bak kardeşim ben sadece arızanın ne olduğunu merak ettim.Ben sana tamir etmi diyorum!Sadece kendimce yapılabilecek/yapılamayacak bir şey mi diye açtım bu konuyu.Yapılamayacak bir şeyse teknik servise götürürüm.

çhip10line

Selçuk İslamoğlu
03-11-2014, 02:36   |  #4  
Selçuk İslamoğlu avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 73
4,133 mesaj

Büyük ihtimalle senin yapabileceğin hiç bir şey yok. En iyimser ihtimal ekranı anakarta bağlayan kablo çıkmıştır. Yine de senin yapabileceğin tek şey servis.

HKKYCL
16-01-2015, 16:56   |  #5  
Yeni Üye
32 mesaj
Alıntı: SonHussar  
Tableti şarj etmeye giderken yere düştü.Sağlam düştü ama kırılmadı.Ekrana dokununca işlem devam birşeyler açılıyor ama ekran beyaz üzerine gri çizgilerle kaplandı,yani birşey göremiyorum.Lütfen yardımcı olun.Teşekkürler.

Hometech Dual Tab

Tabletin içindeki ekran kırılmış, teknik servisine verip belli bir ücret karşılığı değiştirmen gerekli. İstersen http://www.hometech.com.tr/iletisim.php bu linkten servise ulaşıp bilgi al. Geçmiş olsun. Şaşkın