Tablet

XTFC
03-12-2011, 04:31   |  #1  
XTFC avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
535 mesaj

Arkdaşlar ben tablet alıcam ipad gibi birşey markası nokia olmasın önemlli değil bol uygulamalı internette her türlü videoyu seyrebilceğim iyi bir tablet tavsiyelerinizi bekliyorum :)

jesst
03-12-2011, 07:30   |  #2  
Üye
Teşekkür Sayısı: 0
69 mesaj

markası nokia olmasınmış.
Biraz araştırma yapar insan gelmeden önce nokianın çıkardığı tablet varmıymış yokmuymuş bakar. Hadi diyelimki bunu geçtik sana bir tane tablet önerdik sen için rahat uyuyabilecekmisin ? Kendin araştırmadan piyasa hakkında en ufak bilgi edinmeden başkasının söylediğini alınca içine nasıl kuşku düşmeyecek. En azından flashın hangi işletim istemlerini desteklediğine bakar bütçesini söyler oda yok. Biz nerden bilelim Windows8'i mi Android'i mi İos'u mu beğeniyorsun, İpini koparan buraya geliyor

Son Düzenleme: jesst ~ 03 Aralık 2011 07:32
M.G.G
03-12-2011, 09:49   |  #3  
M.G.G avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
3,367 mesaj

http://www.hepsiburada.com/Liste ... 5&categoryId=371946
Telefondandan dönme bir tablettir ama güzeldir.Önerimdir.

XTFC
03-12-2011, 19:57   |  #4  
XTFC avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
535 mesaj
Alıntı: jesst  
markası nokia olmasınmış.
Biraz araştırma yapar insan gelmeden önce nokianın çıkardığı tablet varmıymış yokmuymuş bakar. Hadi diyelimki bunu geçtik sana bir tane tablet önerdik sen için rahat uyuyabilecekmisin ? Kendin araştırmadan piyasa hakkında en ufak bilgi edinmeden başkasının söylediğini alınca içine nasıl kuşku düşmeyecek. En azından flashın hangi işletim istemlerini desteklediğine bakar bütçesini söyler oda yok. Biz nerden bilelim Windows8'i mi Android'i mi İos'u mu beğeniyorsun, İpini koparan buraya
tamam arkdşaım araştırmadım piyasıya sen ister öner önerme ben arşatırır kendimde bulurum ben sizin fikirlerinizi almak için bir şey sölemedim mesele bak anroiad alsan böle olur windows alsan böle olur gibisinden sen anlamdıysan ben nabayım