Tarife değişikliği ?

Poffemre
07-09-2009, 21:25   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
43 mesaj

Arkadaşlar ben daha önce forumda konu açıp sormuştum hangi tarifeye geçiyim diye...
o zaman 1 mbit sınırsız tarifeye geçmeye karar vermiştim
bu gün ttnet bayisine gittim ve bana yeni tarifeniz 1 Ekim'den itibaren geçerli olabileceğini söledi
bende daha sonra uğramak üzere bayiden ayrıldım
ama ben şimdi telefon açıp sınırsız tarifeye geçme isteğimi belirtirsem benim tarifem ne zaman geçer ?
kafam karıştı biraz

trem
07-09-2009, 21:36   |  #2  
Yeni Üye
37 mesaj

ben internetten yaptım,24 saat içinde açıldı,ttnet online işlemlere gir,hallet rahat rahat.

HugOBoss___
07-09-2009, 22:18   |  #3  
HugOBoss___ avatarı
Yıllanmış Üye
2,011 mesaj

tarife değişikliği anında oyluyor.. ttnet çağrı merkezini ara

Banned
07-09-2009, 22:32   |  #4  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 21
5,777 mesaj

1. si https://internetislemmerkezi.ttnet.com.tr/ttnetwsci/login.do linkten nolibne işlem merkezine girip tarife değişikliğini seçerek değişikliği yapabilirsiniz.

2.) Değişikliği yapıp onayla tuşunu tıkladığınız anda internet bağlantınızın gidip geri geldiğini (modem üzerindeki ışıklara bakarak) görürsünüz ki tarifenizin sizin onay seçeneğini tıkladığınız anda değiştiğini gösterir. Hatta değişiklikten sonra aynı linke tekrar girip aynıkısımdan kontrol edebilirsiniz.

3. sü öyle telekom bayileri ile vs. uğraşnmayın.

4.sü  Kesinlikle hız artırımlarını ayın başında, hız düşürülmelerini ve/veya sınırsızdan kotalıya geçişleri ayın sonunda yapın. Örneğin kotalıdan sınırsıza ayın 1 de geçerseniz o ay faturanız kotalı üzerinden, ayın 30 unda geçerseniz sınırsız üzerinden gelir.

5.si bugün ayın yedisi ve çokta geç değil. Hemen online işlem merkezinden önce şifrenizi oluşturup sonra giriş yapıp tarifenizi değiştirebilirsiniz.

6.sı oluşturamam derseniz msn den görüşelim hem şifrenizi hemde  tarife değişikliğinizi ben sizin için yapıvereyim.

Mustafa@PC
07-09-2009, 23:13   |  #5  
Mustafa@PC avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
13,125 mesaj

En geç 24 saat içinde tarife değişikliği gerçekleşiyor. Bence telefon ile halledin : 444 0 375

Poffemre
08-09-2009, 02:15   |  #6  
OP Yeni Üye
43 mesaj

Yarın tekrar aramayı deneyeceğim
Sonuçta ben yarın arayıp tarifemi değiştirmek istediğimi onaylarsam ay sonunda bana sınırsız tarife ücreti gelecek değil mi ?