Tavsiye ettiğiniz e-ticaret sistemi?

BwT
23-03-2011, 12:16   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
720 mesaj

Merhabalar,

Profesyonel bir e-ticaret sistemi arıyorum. İstediğim özellikler:

• Sanal POS altyapısı
  • Farklı tema seçenekleri
  • Hediye çeki ve puan sistemi

Ideasoft'un yazılımı güzel ama biraz pahalı gibi. Başka öneriniz var mı?

1_kenan
15-04-2011, 14:28   |  #2  
Taze Üye
7 mesaj

ben bu işin yıllardır içindeyim. hemenal ideasofttan da pahalıdır ama ideasoftun her modüle para istemesine göre daha da ucuzdur diyebilirim. bence hiç düşünme hemenalı kullan.

çok pahalı dersen ucuzlardan cs cart da fena değildir

mhmtldg
08-07-2013, 14:04   |  #3  
Taze Üye
2 mesaj

Faprika Yazılım Teknolojilerini öneririm. Başarıya aç bir şirket. Çok esnek ve düşük maliyetlerle şirketlere Google uyumlu harika ve kolay anlaşılır kârlı paketler sunuyor. Bunun içinde Sanal Pos alt yapısı, farklı tema alt seçenekleri ve Hediye çekide dahilç

mertcn87
12-07-2016, 13:25   |  #4  
Yeni Üye
26 mesaj

Merhaba, mobil uyumlu tasarımları ve sınırsız desteğinden dolayı RGS Yazılımı öneririm. Birçok e-ticaret firması yıl içerisinde bant genişliği web alanı gibi bahanelerle ek ücretlendirme yapıyorlar. RGS Yazılımda limitleri aşsanız dahi hiçbir ücretlendirme olmuyor. Birde tasarımsal destek hizmetlerini ücretsiz yapıyorlar. Güler yüzlü personel ve Seo altyapısı için kaliteli bir e-ticaret yazılımı düşünüyorsanız kesinlikle öneririm.www.rgsyazilim.com

Son Düzenleme: mertcn87 ~ 12 Temmuz 2016 13:26
mertcn87
13-07-2016, 15:32   |  #5  
Yeni Üye
26 mesaj

Var. bence rgs yazılım a bir bakmalısın mobil uyumlu tasarımları ve sınırsız desteğinden ötürü öneririm.
Bir de birçok e-ticaret firması yıl içerisinde bant genişliği yok gibi bahanelerle ek ücret talep ediyorlar. Ama bu firma da limitleri aşsan bile ücret talebinde bulunmuyorlar. Bu arada destek hizmetleri de ücretsiz. Aşağıya link'i bırakıyorum bir bak istersen. İyi forumlar.