teamspeak.work

Burak Salalak
31-05-2017, 16:47   |  #1  
Burak Salalak avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Merhaba Dostlar , 

Sizlerde Teamspeak.Work Sayesinde Korumalı Teamspeak3 Sunucu Alabilir Kesintisiz Sohbet , Oyun Keyfinize Bakabilirsiniz Sunucularınızı Özgür Şekilde Dünyanın En Gelişmiş Teamspeak3 Yönetim Panelinden Yönetebilirsiniz.

Teamspeak.Work 23 Nisan 2015'da Açılarak Dünyanın En Gelişmiş Teamspeak3 Yönetim Paneli İle Birlikte Dünyaya Hizmet Sağlamaya Başlamıştır Teamspeak.Work Korumalı Sunucuları İle Gündeme Gelerek Herkesin Kaliteli Bulduğu Bir Firma Haline Gelmiştir Şuanda Türkiyede En Çok Teamspeak3 Hizmeti Sağlayan Firma Olmuştur Firmaya Bu Başarınızı Neye Borçlusunuz Sorusunu Yönelttiğimiz Zaman Söyledikleri "Bizi Bu Günlere Taşıyan Ve Hergün Gelişmemizi Sağlayan Kullanıcılarımıza Borçluyuz" Diyerek Müşterilerinin Eşi Benzeri Olmadığını Ortaya Koymuştur.

ÖNEMLİ BİLGİ ! Teamspeak.Work 25 Mayıs 2017 Tarihinde Alt Yapı Yenilemesi Yapıp Teamspeak Firmasının Yapılan Güncellemelerine Uyularak Panelini Verilen İmkanların Daha Üstünde Geliştirmeye Adım Atmıştır Yeni Özellikler Yakında Panelde Yerini Alıcaktır Şuanlık Panel Beta Sürümündedir Geliştirmeler Ve Güncellemeler Devam Etmektedir.

Gelişmiş Web Panel

Teamspeak.Work firmasının kendi kodladığı panel üzerinden sunucunuza istediğiniz ayarı kolayca yapabilirsiniz.

Tüm Dünya'dan Erişim

Tüm sunucularımızda yurt dışı engeli yoktur. %100 DDoS Korumamız mevcutur.

Veriler Güvende! 

Otomatik yedekleme sistemimiz günlük olarak sunucu yedeğinizi alır.Herhangi bir sorununuzda istediğiniz yedeğinizi yükleye bilirsiniz.

Çoklu Ödeme Yöntemleri

Mobil Ödeme, Kredi Kartı,Banka Havalesi veya EFT, İninal, Papara, ePin

7/24 Teknik Destek

Sorularınız ve sorunlarınız için çözüm bulmaya hazırırz.

Yüksek Performans Düşük Fiyat

Paket ayrımı yapmadan tüm himzetlerimiz yüksek performanslı sunucularımızda barındırılmaktadır.

Anında Kurulum

Kiraladığınız sunucu anında yönetim panelinize eklenir hemen kullanabilirsiniz.

SMS Bilgilendirme

Hesabınız ile ilgili (Ödeme hatırlatma,Şifre değiştirme vb.) bildirimleri Sms ile alabilirsiniz.

SSS.

Teamspeak.work Satış Ortaklığı Sunmaktamıdır ? 

Teamspeak.work Üzerinden Satış Ortaklığı Sistemiyle Sizlerde Kazanç Sağlayabilirsiniz.

Teamspeak.work Sunucularında Koruma Mevcutmu ?

Teamspeak.work Türkiye Üzerindeki En Yüksek Korumayı Sağlamaktadır.

Teamspeak.work Sunucu Lokasyonu Nedir ?

Teamspeak.work Sunucuları Türkiye Lokasyon Dur Dilerseniz Server Listte Çıkabilirsiniz.

Teamspeak.work Türkiye Dışında Lokasyon Hizmeti Mevcutmu ?

Teamspeak.work Türkiye Dışında Fransa Lokasyon Sunucu Sağlamak İçin Çalışmalar Başlattı Yakın Zamanda Aktif Edilcektir.

Ödemeler 7/24 Yapılıyor Mu ?

Teamspeak.work Üzerinden 7/24 Ödeme Yaparak Online Şekilde Kiralama Yapabilirsiniz 

Ödeme Yöntemleri 

Mobil Ödeme, Kredi Kartı,Banka Havalesi veya EFT, İninal, Papara, ePin

1 Yıldır Kesintisiz Kullanıyorum Memnunum Bu Yüzden Tanıtım Yazısını Paylaşmak İstedim Bu Devirde Böyle Firmalar Bulmak Zor .!