TECRÜBELERİNİZ

HPQ-User
25-04-2009, 08:38   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

KNOWN sormuş:
MRB BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİNDE OKUYORUM.1. SINIFIM.YAZIN ZORUNLU STAJIM OLMAMASINA RAĞMEN HOCALARIMIZ ÜSTÜNE PARA VERME PAHASINA BİLE ÇALIŞMAMIZI SÖYLÜYORLAR...AMA 1. SINIF OLDUĞUMUZ İÇİN FAZLA BİR BİRİKİMİMİZ YOK.SADECE C DİLİ GÖRÜYORUZ.SİZCE NEEEEE YAPMALIYIM.YAZI BOŞ GEÇİRMEK İSTEMİYORUM.ŞİRKET ÖNERİLERİ OLANLAR ŞİRKET İSİMLERİ YAZARLARSA SEVİNİRİM.(İSTANBUL AVRUPA YAKASI....)ÖZELLİKLE BU KONUDA TECRÜBELİ OLANLARIN GÖRÜŞLERİNİ BEKLİYORUM.İLGİNİZE TEŞEKKÜRLER....

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
.

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 2.0.50727)

SAİNT
25-04-2009, 10:26   |  #2  
SAİNT avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
3,595 mesaj

walla kardeş yazılım konuusnda ilerleme yok bir kaç şirket var akınsoft gibi bunlarda eleman alırlarmı almazlarmı muamma.
eğer çalışmak istiyorsan bir pc yanında çalışabilirsin ist olmadığım için oralar için bişey diyemeyeceğim sadece çalışmakla olmaz gerçekten bu pc işini seveceksin 2 sene kadar önce msn bile arkadaşıma actırırdım şimdi ise msn'mi açan arkadaşa yazılımsal yada donanımsal her türlü konuda yardım ediyorum ve hayranlıkla bakıyor.
lafın özü istemelisin araştırmalısın kurcalamalısın sevmediğin bi iş yaparsan ilerleyemezsin.tabi çalışmakta şart.

Techno_maynaQ
25-04-2009, 10:56   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
165 mesaj

1. sınıfta olup yazılımcı olarak çalışmak zor ama bir teknik servista çalışabilir donanım bilgini artırabilirsin. Programlama da dil bilmek kadar yöneteceğin sistemleri bilmek de önemlidir. Eğer web sistemleri ile ilgileniyorsan da bir web tasarım şirketinde ücretsiz olarka çalışabilirisin sanırım. Ankara'da olduğum için şirket ismi veremiyorum. Akınsoft da Delphi kullanıyor daha çok. C dili biraz arka plan işi artık. Kendini üst sınıf konularına hazırlmaak için proje geliştirebilir veya diğer programlama dillerinde araştırma da yaparsan senin için yararlı olur.

permanent
25-04-2009, 11:06   |  #4  
Üye
Teşekkür Sayısı: 0
98 mesaj
Techno_maynaQ
1. sınıfta olup yazılımcı olarak çalışmak zor ama bir teknik servista çalışabilir donanım bilgini artırabilirsin. Programlama da dil bilmek kadar yöneteceğin sistemleri bilmek de önemlidir. Eğer web sistemleri ile ilgileniyorsan da bir web tasarım şirketinde ücretsiz olarka çalışabilirisin sanırım. Ankara'da olduğum için şirket ismi veremiyorum. Akınsoft da Delphi kullanıyor daha çok. C dili biraz arka plan işi artık. Kendini üst sınıf konularına hazırlmaak için proje geliştirebilir veya diğer programlama dillerinde araştırma da yaparsan senin için yararlı olur.
Katılıyorum