Teknolojinin en hızlı ve en ucuzları burada!

CHIP Online
26-05-2010, 00:45   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Hız eşittir para... Bu herkes tarafından bilinen bir gerçek. Peki istisnalar yok mu? Cevap içeride.

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/tekn ... i-burada_19941.html


Resimlerle: Hem hızlı hem ucuz: En seçkin 20 cihaz!

İster bir dizüstü olsun, ister harici disk veya bir cep telefonu... Her türden cihaz için uzun süren işlemlerin çözümü daima yüksek hızlı donanımlardır. Fakat fiyatları pahalı diye düşünüyorsanız bir de makalemize göz atın. Chip Online olarak sizler için piyasanın en uygun hız avcılarını inceledik.

Zamanın para olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir ve hem zaman hem de para hiç kimsede yeterince bulunmaz. Bu kural ne yazık ki teknoloji için de geçerli: Zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak hızlı bir cihaz çoğu zaman daha pahalıdır. Bu noktada yalnızca rus zenginlerinin lüks otomobillerinden ve yatlarından bahsetmiyoruz. Dizüstü bilgisayar, sabit disk, monitör, cep telefonu ve yazıcı gibi donanımlar için de kuralımız etkisini sürdürmekte. Fakat istisnalar da yok değil. Peki bu istisna cihazlar hangileri?

Tüm kategorilerden uygun fiyatlı hız avcıları
Farklı ölçülerde dizüstü bilgisayarlar, dijital kameralar, DSLR fotoğraf makinaları, sabit diskler, LCD ekranlar, işlemciler, kablosuz modemler ve ev sinema sistemlerinden oluşan 20 yetenekli ürünü fotoğraf galerimizde bir araya getirdik. Ayrıca makalemizin diğer sayfalarında sizlere özel olarak seçtiğimiz uygun fiyatlı ve zamandan tasarruf sağlayacak güçlü bir turbo dizüstü, USB 3.0 destekli hızlı bir sabit disk, dokunmatik ekranlı jet hızında bir cep telefonu ve işlerinizi çabucak halledebileceğiniz çok fonksiyonlu bir yazıcıyı da tüm ayrıntılarıyla görebilirsiniz.

Önce makalemizin ilerleyen sayfalarına göz atın ve her kategorinin en iyileri ile tanışın. Daha sonra, sizin için seçtiğimiz uygun fiyatlı 20 hız canavarını görmek için galerimizi ziyaret etmeyi de unutmayın!

Tüm konu: Teknolojinin en hızlı ve en ucuzları burada!

Resimlerle: Hem hızlı hem ucuz: En seçkin 20 cihaz!


Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Sizce teknolojik ürünler ne şekilde daha da ucuzlayabilir?