The Cleaner 2011 Kampanya

Onuralp Yılmaz
17-02-2011, 17:03   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
922 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: May 2010


The Cleaner, bilgisayar sisteminizi güçlü tutmak ve truva atlarına (trojan), solucanlara (worm), klavye kayıt araçlarına (keylogger), casus yazılımlara ve diğer bütün zararlı yazılımlara karşı veri güvenliğinizi ...
 


sağlamak amacıyla yazılmış bir güvenlik Yazılımıdır. Özellikle truva atlarına karşı sisteminizi koruma amacı güden Program bu konuda oldukça başarılıdır.

faal biçimde dosya hareketlerini izlelemekte, bilgisayarda çalışmakta olan işlemlerde virüs hareketlerini denetlemekte ve veriler üzerinde yapılabilecek olan zarar verici değişiklikleri önceden engellemektedir.
TCActive aracı ile truva atları, solucanlar ve diğer kötü niyetli yazılımları sisteme herhangi bir zarar verilmeden canlı izleme işlevi ile durdurmaktadır.
TCMonitor aracı da kayıt defteri anahtarlarını, dosya ve klasörleri ve sistem üzerimde değişiklik yapıldığına dair gelen bütün uyarılaı denetleyerek yerel koruma sağlamaktadır. 
38000 civarında truva atını algılama kapasitesine sahip olan Programın gerçek zamanlı koruma ve otomatik güncelleme özellikleri de bulunmaktadır. Dahili bir truva atı veritabanına sahip olduğundan ilgili alana girerek buradan istediğiniz zararlı hakkında bilgi alabilirsiniz.
Dosya, klasör, sürücü tarama özelliklerinin yanısıra akıllı tarama özelliği ile sisteminizde zararlıların olması muhtemel alanlar aranarak daha hızlı bir tarama yapılmasını sağlamaktadır.
Karantina yönetimi, görevlendirme, günlük tutma gibi ek özellikleri de bulunmaktadır.

Buradan ulaşılan sayfada Download activation instructions here yazan yere tıklayın ve lisansınızın bulunduğu zip dosyasını indirin.bu zip dosyası içindeki link ve kod var bu link ile ile promosyon sayfasına ulaşın size gelen kodu aşağıda resimdeki yere tıklayıp yapıştırın ve aktive edin.


 Daha sonra altta resimde gördüğünüz yerleri doldurup okeyleyin.

bu tuşa basın Mailinize lisansınız ve program indirme linki gelecek oradaki linke tıklayıp programı indirinKurulum sonunda lisansınızı açılan pencrenin hem üstüne hemde altına kopyalayıp yapıştırın. 

48 saat geçerli bir kampanyadır

Not: KAÇIRMAYA DEĞMEZZZ :))

alpagun
17-02-2011, 18:55   |  #2  
alpagun avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
492 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: May 2009

Ücreti mukâbilinde güzel kampanya :)

viking20
18-02-2011, 11:02   |  #3  
viking20 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 141
7,681 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: May 2006

o kart numarası istediği yere -0- da deseniz lisans gönderiyormuş diye okudum bir yerde.İsteyen denesin.Unutmayın Antivirüs sınıfından bir yazılım olduğu için,bilgisayarınızda kurulu  İnternet Security veya Smart Security ,Total Care ,Total Security cinsi yazılımınız ile çakışma yapma olasılığı var.Bilgisayarınız kilitlenip kalabilir.

Son Düzenleme: viking20 ~ 18 Şubat 2011 19:42