The Elder Scroll Skyrim Oynayip soracaklarıolanlar

AndcrewTR
21-03-2013, 20:04   |  #26  
AndcrewTR avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 102
1,268 mesaj

Çok sağ ol valla açıp oynayasım geldi Kahkaha

ThekT0niC
21-03-2013, 20:05   |  #27  
ThekT0niC avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 21
1,194 mesaj
Alıntı: AndcrewTR  
Çok sağ ol valla açıp oynayasım geldi Kahkaha

SanAndreasımı hocam ? Sinsi

ByNwo
21-03-2013, 20:06   |  #28  
ByNwo avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
320 mesaj

En son save yapmadan sıkıntıdan Solitudede isyan çıkardım daldım herkese :) Canı yarıya indiremediler potions basmadım bile nedeni ise gemlerle silahlarıma büyü eklemiş olmam sabredip biriktirdim en güçlü gemleri ve hepsinden 10 tane falan olmadan yapmadım yanabiliyor hepsi bazen 10 ubirden.Ve dragon bonelerle vs Dragon zırh vs yaptım sonra daedric yapmayı öğrendim.Dragonlar durdu daedricleri yapıp büyüledim dragonları çöpe attım.Ama level almak hale çok yavaş...Büyüleme vs sorularınız olursa rehberi paylaşırım bende olması lazımdı.

ThekT0niC
21-03-2013, 20:09   |  #29  
ThekT0niC avatarı
Yıllanmış Üye
1,194 mesaj

Keşke bende online oyun oynama takıntısı olmasa,karşımda yapay zekanın olduğunu bildiğim için hiç zevk alamıyorum hemen sıkılıyorum.

Yeni oyun kasası aldım,ama daha 1 tane bile oyun bitirmişliğim yoktur Kahkaha

ByNwo
21-03-2013, 20:35   |  #30  
ByNwo avatarı
OP Yıllanmış Üye
320 mesaj

GülüşSkyrimde gerçekçi özellikle 2 elli silahlar iyi olmuş bazı oyunlarda sinirleniyodun bu silahı taşırken su kücück silahı nasıl taşıyamaz eli boşken diyorduk o konuyu çözmüşler rahatça bir çok özellikte var bi ara mta da server açmıştım portla Yani Multi player thef auto oynuyodukda kapanınca herşey bastan yani bi arabayı koysanda sw kapaninca şirketler hariç diğer araba vs gidiyodu ama iyiydi yinede :) Free modda oynadım normal gezme diğer modlara aldığında dahada eğlenceli ama online takıntım arada point giriyorum ondada Klanım iyi olduğu için yoksa onada girmicem  Dans

ByNwo
21-03-2013, 20:37   |  #31  
ByNwo avatarı
OP Yıllanmış Üye
320 mesaj

Skyriminde onlinesi çıkacak Daha alpha aşamasında Oyuncuları sıkmadan Betheshayı batıracak bir oyun yapmamak için çalışıyorlar çünkü onlinesi normal skyrimden baya farklı olacağı kesin Beğenmedim

ByNwo
21-03-2013, 21:08   |  #32  
ByNwo avatarı
OP Yıllanmış Üye
320 mesaj

Dragon Armor Gelelim Dragon zırhımıza. Demircilik seviyeniz 100 olduğu zaman seviye atladığımızda aldığımız seviye puanları ile Dragon armor bölümünü açın. Ardından malzemeleri toplama zamanı geldi. Zırh için gerekli olan 2 ana madde var.(Dragon Bone,Dragon Scales)

Bu sadece Dragonplate zırhı için. Malzemeler:      Dragonplate Armor (Gövde Zırhı) 3 Leather Strips, 3 Dragon Scales, 2 Dragon Bone      Dragonplate Boots (Bot) 2 Leather Strips, 3 Dragon Scales, 1 Dragon Bone     

Dragonplate Gauntlets (Eldiven) 2 Leather Strips, 2 Dragon Scales, 2 Dragon Bone     

Dragonplate Helmet (miğfer) 2 Leather Strips, 2 Dragon Scales, 1 Dragon Bone     

Dragonplate Shield (kalkan) 1 Leather Strips, 3 Dragon Scales, 1 Dragon Bone  

Dragonscale Zırhı Malzemeler:     Dragonscale Armor (gövde zırhı) 3 Leather Strips,

Leather, 4 Dragon Scales, 2 Iron Ingot    

Dragonscale Boots (bot) 2 Leather Strips, Leather, 2 Dragon Scales, 1 iron ingot    

Dragonscale Gauntlets (eldiven) 2 Leather Strips, Leather,

Dragon Scales, 1 iron ingot     Dragonscale Helmet (miğfer) Leather Strips, Leather, 2 Dragon Scales, 1 iron ingot    

Dragonscale Shield (kalkan) 2 Leather Strips, 4 Dragon Scales, 2 iron ingot   Evet, Dragon'dan 2 zırh var (çünkü Silah yok :) Bunları bulmak o kadar da kolay değil (en azından Bone ve Scalesleri bulmak zor bunlar için ufak bir tüyo daha. Dragon yuvaları var bu yuvalara giderek Dragon avlayın böylece Dragon Scales ve Dragon Bone'u böyle temin edin.

Daedric Armor
Bu zırhı yapmanız içinse demircilik seviyenizin 90 seviyede olması gerekiyor. 90 seviyesine geldiğinizde (tabii skill bölümünden açmanız gerekiyor seviye puanınız ile :) İhtiyacınız olan önemli şeylerden 2 tane var bir tanesi Ebony ingot bunu haritada mavi daire içine alınmış Gloombound madeninden elde edebilirsiniz. Diğer bir ihtiyaç ise Daedra Heart şahsen kolay bulunmayan bir malzeme. Eğer Dark Brotherhood loncasına üye iseniz orada bir ufak kız var oda arada satıyor. Yaklaşık 50 saatte bir satıyordur herhalde :) Daedra Heart bulmak gerçektende zor bir iş bazen de şehirlerin büyü malzemeleri satan dükkânlarda var.  Oha!

Daedric Armor(zırhı) malzemeleri:
  Daedric Armor (gövde zırhı)
5 Ebony ingot, 3 Leather Strips, Daedra Heart
   Daedric Boots (bot)
3 Ebony ingot, 2 Leather Strips, Daedra Heart
   Daedric Gauntlets (eldiven)
2 Ebony ingot, 2 Leather Strips, Daedra Heart
   Daedric Hemlet (miğfer)
3 Ebony ingot, 2 Leather Strips, Daedra Heart
   Daedric Shield (kalkan)
4 Ebony ingot, Leather Strips, Daedra Heart

Dans

ByNwo
21-03-2013, 21:11   |  #33  
ByNwo avatarı
OP Yıllanmış Üye
320 mesaj

Gelelim evliliğe burda detaylı ne gerektiği anlatılmış :) http://www.canavarinkilavuzu.com/evlilik-rehberi-kadin-npcler/

ByNwo
22-03-2013, 17:30   |  #34  
ByNwo avatarı
OP Yıllanmış Üye
320 mesaj

Yeni hesap açtım ork yaptım full two handed yapıyorum orcish zırh vs ayarladım birde orcish waraxe var galiba sonra etraftan bulduğum demirci vs.den aldigim büyüleri exc. den aldım onlara ekledim iyi yani en baştan :) Sonra yan görev yaptım bir kaç ilk görevler sıkıcı birazını yaptım gizli sandik vs para aldım ordan ev aldım artan topladigim silahları vs sattım dekorasyonda tamam atıda aldım :) İlk günden yardırıyorum Dans700 800 lerde de gold var :) İsterseniz upload ederim fazla görev yapmadım ilk ejderhamı öldürüp thane oldum shout geldi ilk okadar yani :) Master yapmaya falan bile gitmedim Two handed oynarim diyosaniz iyi hesap İyi

AndcrewTR
22-03-2013, 18:07   |  #35  
AndcrewTR avatarı
Yıllanmış Üye
1,268 mesaj

Vay be. Ben de oynadım diye geçiniyodum. Bilmediğim neler varmış Ağzı kulaklarına varıyor

ByNwo
22-03-2013, 19:11   |  #36  
ByNwo avatarı
OP Yıllanmış Üye
320 mesaj

İstiyosanız özelden bi mesaj upload ederim :)

AndcrewTR
22-03-2013, 19:54   |  #37  
AndcrewTR avatarı
Yıllanmış Üye
1,268 mesaj

Save'yi diyorsan iyi olur valla Kahkaha Format atınca benim bütün saveler gitmiş. Tabi zahmet olmazsa.

ByNwo
22-03-2013, 20:55   |  #38  
ByNwo avatarı
OP Yıllanmış Üye
320 mesaj

Formattan sonra gitmicekmiydi insan yedek alır :) Hocam ana görevleri çıkardım m ye basıp sonrada j ye bas al istediğin görevi onu yap ordan ben companions yapiodum sen son upload edince mesaj olarak atarım sana.

ByNwo
24-03-2013, 13:33   |  #39  
ByNwo avatarı
OP Yıllanmış Üye
320 mesaj

Bir kaç günlük hesapta neler yaptığımı yazayım şurda itemleri vs :) Öncelikle companionsa katıldım ve kurt görevini tamamladım kurta dönüşebiliyorum ama dönüşmemek daha iyi Beğendim

Weapons

Dwarwen Arrow 27

Orcish Arrow  467

Orcish Bow (Exquisite) Damage 48                     Bow ve Warhammerda Burns 26 Ve frost 26 bonusu var.İki exchant ekli toplam 56 Ek bonus aldırı veriyor.

Orcish Warhammer (Exquisite) Damege 116

APPAREL

Madei's silver ring (%34 Bow damage and Two Handed Damage)

Orcish Armor (Exquisite) Armor 102 Alteration spellcost %13  lest to cast.Magicka renegaties %10 Faster and  Weapon and armor can be improved %16 ekli.

Orcish Boots (Exquisite) Armor 40 %33 Two handed damage.%33 Sneaking is better.

Orcish Gauntl... (Exquisite) Armor 40 %33 Two handed and Bows damage.

Orcish Helmet (Exquisite) Armor 51 Bows Damage %33

The Gaulder Amulet Health,magicka,stamina 30 points.

3816 Gold var.Ana görevler bitti bitecek companions görevleri bitti sayılır :) Dragonsreachtaki ev full dekorasyonlu :) Görevlerde adamlara para vermesek şimdiye milyonerdim KazananPerkler two handed heavy armor ve smithing+exchanting ağırlıklı dağıttım level 19.Alkış

ThekT0niC
24-03-2013, 13:36   |  #40  
ThekT0niC avatarı
Yıllanmış Üye
1,194 mesaj

Bu oyuna duyulan aşk ve özel ilgi,keşke bilime ve dersede duyulsaydı şimdiye Türkiye çok iyi yerlere gelirdi,insanlar bu tür oyunlara kafa yoracağına cilt cilt ilim kitapları okurlardı,Aah ah....En çok oyun oynayan toplumuz.

Not: (genele söylüyorum).

Son Düzenleme: ThekT0niC ~ 24 Mart 2013 13:39
ByNwo
24-03-2013, 13:53   |  #41  
ByNwo avatarı
OP Yıllanmış Üye
320 mesaj

Hocam söylencek çok şey var öncelikle halk susmamalı yönetimde sorun var görüyoruz biliyoruz ama oy zamanı gelince...Ne hikmetse yine aynısı...Neyse ayrıntılara girmeyelim şimdi Beğendim Belki bilmiyosunudur deniz vs göl lerde altında sandıklar olabiliyor içinden para vs değerli şeyler çıkabiliyor.Örneğin solitudeden çıktığınızda sol alttaki liman gibi yerde gemiler vs var karaya yakın olan merdivenden suya daldımızda aşada sandık var.48 gold vardı galiba daha fazlada olabilir.Bir şey daha vardıda unuttum  Kahkaha

ThekT0niC
24-03-2013, 14:37   |  #42  
ThekT0niC avatarı
Yıllanmış Üye
1,194 mesaj
Alıntı: emre66radar  
Hocam söylencek çok şey var öncelikle halk susmamalı yönetimde sorun var görüyoruz biliyoruz ama oy zamanı gelince...Ne hikmetse yine aynısı...Neyse ayrıntılara girmeyelim şimdi Beğendim Belki bilmiyosunudur deniz vs göl lerde altında sandıklar olabiliyor içinden para vs değerli şeyler çıkabiliyor.Örneğin solitudeden çıktığınızda sol alttaki liman gibi yerde gemiler vs var karaya yakın olan merdivenden suya daldımızda aşada sandık var.48 gold vardı galiba daha fazlada olabilir.Bir şey daha vardıda unuttum  Kahkaha

Ben skyrimi hileyle oynuyordum,hilede tüm zırhlar ve silahlar varmı ? yoksa hile sadece birbölümünümü veriyor ?

Hilesiz oynamak sıkı geldi bana,hemen hile açtım :D

Bu arada sistemin nedir ? merak ettm.

Ayrıca devlet olayına katılıyorum.

Son Düzenleme: ThekT0niC ~ 24 Mart 2013 14:38
ByNwo
24-03-2013, 14:44   |  #43  
ByNwo avatarı
OP Yıllanmış Üye
320 mesaj

Hilesini bende merak ettim qasmokeye gittim baktim necklase yani kolyelerde one handed vs onları veren skilller yetenekler yani yok ben kasılırken two handed veren düşürdüm.Bide extra özellikle 2 tane ekleyebiliyosun orda ayirlmis mesela 40 bow atak veren 40 two handed de vermeli yapabilirlerdi.Kendin oynayip keşfetmelisin hilesini yapmayi becerememişler :)

ByNwo
24-03-2013, 14:48   |  #44  
ByNwo avatarı
OP Yıllanmış Üye
320 mesaj

Yakın zamandada yeni sistem toplattım.Vatandan.

Windows 8

INTEL Core i7 3770K Soket 1155 3,5GHz 8MB Cache 22nm Islemci
GIGABYTE GA-Z77X-UP4 TH INTEL Z77 SOKET 1155 DDR3 1600MHZ THUNDERBOLT ANAKART
SAPPHIRE HD7970 Vapor-X O.C. GDDR5 6GB 384Bit AMD Radeon DX11 Ekran Kartı
COOLER MASTER HAF 912 ADVANCE MidT ATX PENCERELI SIYAH KASA
XILENCE XILENCE XP1000 1000W 135MM FAN ACTIVE PFS 80+ BRONZE
GSKILL 16GB(2x8GB) RipjawsX DDR3 1866MHz CL10 1,5V Dual Kit Ram
SEAGATE 3.5" 3TB Barracuda Sata 3.0 64MB Cache 7200Rpm Harddisk
OCZ 128GB Vertex 4 Serisi Sata 3.0 SSD (560MB Okuma / 430MB Yazma)
COOLER MASTER HYPER 212 EVO LGA775/1155/
XIGMATEK CLF SERISI 140MM MAVI LED FAN (KASA YAN PANEL FANI)

ThekT0niC
24-03-2013, 14:55   |  #45  
ThekT0niC avatarı
Yıllanmış Üye
1,194 mesaj

Evet güzel sistem,hayırlı olsun.Piyangomu çıktı ? Gülüş

Son Düzenleme: ThekT0niC ~ 24 Mart 2013 14:55
ByNwo
24-03-2013, 14:57   |  #46  
ByNwo avatarı
OP Yıllanmış Üye
320 mesaj

BeğendimSaolasın  Crysıs 3 oynayacağım ama indiremiyorum torrent başlamıyor server kapalı veya adam bilgisayardan yapmişşa açık bırakmamış sanırım :) 16 Mbit internet var 50 gb geçince 3 e düşüyor adil kullanımdan her seferindeki gibi yine 3 e düştü sefilim oblivionuda oynamayi düşünüyorum ama onuda adam gibi indiremedim upload to vs tek tek indir sabret olmuyor :) Letitbit Premium aliyormu genelde ara ara film arşivim için şimdi oraya girmiyeyim çok büyük arşiv var Oha!

ThekT0niC
24-03-2013, 15:00   |  #47  
ThekT0niC avatarı
Yıllanmış Üye
1,194 mesaj
BeğendimSaolasın  Crysıs 3 oynayacağım ama indiremiyorum torrent başlamıyor server kapalı veya adam bilgisayardan yapmişşa açık bırakmamış sanırım :) 16 Mbit internet var 50 gb geçince 3 e düşüyor adil kullanımdan her seferindeki gibi yine 3 e düştü sefilim oblivionuda oynamayi düşünüyorum ama onuda adam gibi indiremedim upload to vs tek tek indir sabret olmuyor :) Letitbit Premium aliyormu genelde ara ara film arşivim için şimdi oraya girmiyeyim çok büyük arşiv var Oha!

Sana tavsiyem Torrent'den indir,yada orjinal al.Torrent gerçekten çok hızlı.

ByNwo
24-03-2013, 15:06   |  #48  
ByNwo avatarı
OP Yıllanmış Üye
320 mesaj

:) Crysıs 3 ü torrent düşünüyorum ama şimdilik indirmicem oblivionu arıyorum torrent yokki crysıs 3 torrenti başlamiyor arkadaşımdada başlamıyor oblivionda aynen öyle ya silinmiş ya serverdan yada bilgisayarından kaynaklı adam gibi torrent bulsam en güvendiğim torrent sitesi böyle şey yapınca hayal kırıklığına uğradım Çimdik

ThekT0niC
24-03-2013, 15:15   |  #49  
ThekT0niC avatarı
Yıllanmış Üye
1,194 mesaj
:) Crysıs 3 ü torrent düşünüyorum ama şimdilik indirmicem oblivionu arıyorum torrent yokki crysıs 3 torrenti başlamiyor arkadaşımdada başlamıyor oblivionda aynen öyle ya silinmiş ya serverdan yada bilgisayarından kaynaklı adam gibi torrent bulsam en güvendiğim torrent sitesi böyle şey yapınca hayal kırıklığına uğradım Çimdik

O işler benden sorulur Sinsi

Özelden attım sana linki.

ByNwo
24-03-2013, 15:17   |  #50  
ByNwo avatarı
OP Yıllanmış Üye
320 mesaj

Saolasın Dans