theMafya - Text tabanlı Online RPG

berath
27-04-2010, 16:21   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Nis 2010

theMafya


Tür:Text Tabanlı RPG
Konu:Mafya

Oyun Text tabanlı olup indirilebilir bir online oyundur. Oyun henüz beta-1 aşamasındadır. Karakterinizin temel özellikleri Saygınlık, Zeka, Güç, Söz Geçirme'dir. Bu özelliklerinizi hırsızlık yaparak arttırabilirsiniz. Karakterinize silah ve zırh alabilirsiniz.

Oyunumuzda Banka bölümü gelişmiştir. Gerçek hayatla doğru orantıda olan Bankaya Dolar veya Euro yatırdığınızda, gerçek hayatta bu dövizlerin değer kazanması ve kaybetmesi sizi de etkileyecek. Yani bugün yatırdığınız 1500 Doları 3 gün sonra daha değerli yada değer kaybetmiş olarak geri alabilirsiniz.

Oyunda enerjiniz yettiğince hırsızlık yapıyorsunuz. Enerjiniz azaldığında bunu 4 farklı yolla doldurabiliyorsunuz. Oyuncu istatistiklerini görebileceğiniz, sohbet edebileceğiniz ve özel mesaj yazabileceğiniz alanlar mevcuttur.

Oyunda para kazanmak için de hırsızlık yapıyorsunuz. Ancak dilerseniz varolan paranızı 2 tür kumar çeşidiyle katlamayı deneyebilirsiniz, tabi kaybetme riskini de unutmayın.

Oynumuz geliştirilme aşamasındadır. Henüz beta-1 sürümündedir, oyunu oynayıp eklenmesini istediğiniz, kaldırılmasını sitediğiniz, değiştirilmesini istediğiniz fikirleriniz varsa oyunumuza girerken karşınıza gelen ekrandan "Öneri/Hata Bildirimi" alanına tıklayarak yapabilirsiniz. Oyunda hatalar çıkması muhtemeldir, 1 hafta test etmemize rağmen sorunların olması çok normal; oyun sıfırdan yazılmış bir oyundur "kesinlikle hazır/alıntı/çalıntı" değildir.

Kayıt olmak için oyunu indirmeniz gerekmektedir. Oyunun ana ekranından üyelik kaydınızı yapabilirsiniz.

Oyunu indirmeniz için 2 adres mevcuttur. Lütfen sadece resmi siteden verilen linkleri ve aşağıda verdiğimiz linkleri indirmek için kullanın. Aksi halde mesuliyet kabul etmiyoruz.

Beta 1 Online Tarihi 26 Nisan 2010

3 alternatif mevcuttur dilediğinizden indirebilirsiniz.
theMafya Download Linkleri:
http://themafya.com/dl/oyun-download.asp?dosya=download1.html
http://themafya.com/dl/oyun-download.asp?dosya=download2.html
http://themafya.com/dl/oyun-download.asp?dosya=download3.html

Not: Arkadaşlar sizler için virüs taraması yaptık. Adresi aşağıdadır. Dileyen arkadaşlarımız kendileri de taratabilir. Oyun, SadeceSoft güvencesiyle yayınlanmaktadır.
theMafya Tarama Sonucu:

http://www.virustotal.com/tr/ana ... bbac8da2-1272235886

Tüm arkadaşlara iyi eğlenceler dileriz, SadeceSoft

www.theMafya.com - theMafya Resmi Sitesi

Oyundan birkaç SS


Son Düzenleme: berath ~ 27 Nisan 2010 16:24
beckahma
27-04-2010, 17:19   |  #2  
beckahma avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,052 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2010

Türk oyunuysa ve betadaysa asla başlamam. Daha önce Rexwars'a başladım ve oyunda ilk 3 teydim. Beta'dan sonra anket yaptılar sıfırlansın mı diye hayır çıktı sonuç ama sıfırlandı. Sonra insanın oynayası gelmiyor. Bence bekleyin tam olunca başlayın. Ya da hiç bulaşmayın derim.