Titan Savaşları Online Kaçırmayın !

delece23
03-06-2014, 10:19   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
10 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Tem 2011

Merhaba Arkadaşlar TİTAN OLİNENİN  KAPALISI BETA BİTTİ ÇOK YAKINDA AÇIK BETA COG tarafından geliştirilen MMORPG oyunu Titan Siege (Medeniyetler Savaşı) Türkçe dil desteğiyle Türkiye'ye geliyor! ArkArena tarafından Titan Savaşları adıyla yayımlanacak olan oyun mekaniği ve grafikleri ile Türkiye lokasyonlu en kaliteli MMORPG oyunu olmayı hedefliyor. Açık dünya oynanışa sahip olan oyunda devasa haritalar ve bu haritaların en uç noktalarına kadar sizi ulaştıracak olan midilli ve ejderha gibi uçan binekler yer alıyor. Benzerlerine göre bir çok ayırd edici özellik bulunan Titan Savaşları Online'da farklı alanlarda uzmanlaşmış 4 ayrı karakter sınıfının yer alacak.

PvP yönüyle de dikkat çeken oyunda 3.000 savaşçının aynı anda girebileceği kale savaşları yapılabilecek, mücadelelerdeki en can alıcı nokta ise savaşçınızın yanı sıra büyük yay, mancınık, mamut, koç başı ve devasa akrep gibi harici araç ve silahları savaşa dahil edebiliyor olmanız. Titan Savaşları'i diğer MMORPG'lerden ayıran diğer bir özellik ise gemi savaşları. Farklı klanların bir araya gelerek düşman gemileri ve kaleleri topa tutacağı gemi savaşlarında her gemi için 5 kişilik mürettebata ihtiyaç duyulacak. Bunlardan bir tanesi kaptan olup gemiyi yönlendirirken diğer dört kişi ise gemideki topları kontrol ederek düşman birimlerini hedef almakla sorumlu olacak.

Grafiklerde yer alan ince detaylar sayesinde arasından geçtiğiniz çalıların geçişiniz ile birlikte hareket etmesi, denizdeki gelgitler, kar, yağmur gibi hava olayları ve mevsim ile gece-gündüz döngüsünü Titan Savaşları oynarken rahatlıkla fark edebileceksiniz.

Oyunun Resmi Facebook Adresi: https://www.facebook.com/TitanSavaslari?fref=ts

Oyunun Resmi Twitter Adresi: https://twitter.com/TitanSavaslari

 Arkarena Resmi Facebook Adresi: https://www.facebook.com/ArkArenaCom

 Arkarena  Resmi Twitter Adresi:  https://twitter.com/ArkArenaOyunlar

 Arkarena Resmi Site Adresi: http://www.arkarena.com/

 Arkarena Resmi Youtube Adresi: http://www.youtube.com/user/ArkArenaCom


RESİMLER

VİDEOLAR

http://www.dailymotion.com/video ... lari-binek-tanitimi

http://www.dailymotion.com/video ... iege-kale-savaslari

http://www.dailymotion.com/video ... iege-gemi-savaslari

http://www.dailymotion.com/video/x1y8lzh_titan-savaslari-oynayis

Son Düzenleme: delece23 ~ 03 Temmuz 2014 16:34