Toplama Bilgisayar

Heathcliff
19-12-2013, 20:41   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
17 mesaj

Arkadaşlar Başlıkta da yazdığım gibi Masaüstü toplama bilgisar önerisi istiyorum bu yeni gelen oynları çalıştırıcak Titanfall ,Watch Dogs vs.
Bütçem: 2400 TL

Alphapc
19-12-2013, 21:20   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 19
213 mesaj

Kasayı hemen topla hele SSD bu kadar ucuza gelmişken.Çok güzel bir sistem oldu hayırlı olsun.

Heathcliff
20-12-2013, 19:40   |  #4  
OP Taze Üye
17 mesaj
Alıntı: Alphapc  

Kasayı hemen topla hele SSD bu kadar ucuza gelmişken.Çok güzel bir sistem oldu hayırlı olsun.

Öncelikle çok teşekkürler sanrım bunu toplayacağım ama bir sorum var işlemcinin stok fanı beni götürücekmidir yoksa harici bir fan almamı önerirmisiniz

DiamondMines
21-12-2013, 16:28   |  #5  
DiamondMines avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 988
10,394 mesaj
Alıntı: Heathcliff  

Öncelikle çok teşekkürler sanrım bunu toplayacağım ama bir sorum var işlemcinin stok fanı beni götürücekmidir yoksa harici bir fan almamı ö

Bence gerekir, oyun sistemleri için kesinlikle alınması lazım.

Heathcliff
18-01-2014, 17:24   |  #6  
OP Taze Üye
17 mesaj
Alıntı: Alphapc  

Hocam saolun sistem süper biraz geç yazıyorum ama oyunlar okul falan derken biraz karıştı ortalık neyse benim aklıma bir şey takıldı. Bu ram'lerin kırmızı veya siyah soğutuculu olması bir şey fark ediyormu Bir arkadaşıma alıcamda aynı modelin siyah soğutuculusunu buldum

Son Düzenleme: Heathcliff ~ 18 Ocak 2014 17:27
DiamondMines
18-01-2014, 20:29   |  #7  
DiamondMines avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 988
10,394 mesaj
Alıntı: Heathcliff  
Hocam saolun sistem süper biraz geç yazıyorum ama oyunlar okul falan derken biraz karıştı ortalık neyse benim aklıma bir şey takıldı. Bu ram'lerin kırmızı veya siyah soğutuculu olması bir şey fark ediyormu Bir arkadaşıma alıcamda aynı modelin siyah soğutuculusunu
Fark etmez kırmızı/siyah. Corsair, GSKILL bu şirketler anakart modeline (rengine) göre üretiyor bellekleri; dolayısıyla, renk ile sorun olmaz sadece uyumluluk açısından 2 bellek alacaksan 2 sinin de aynı frekanslarda çalışacağını ve gecikme zamanlarının da aynı olmasına dikkat et.