Topluca ti'ye alınmışız

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
TuncaBozkurt
28-07-2008, 22:46   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4,805 mesaj

Bir süre önce "Rapidshare'ın yeni işkence yöntemi" başlıklı bir haber yazmıştım. Bu haber de CHIP Online'da yayınlanmıştı. Haber burada 21 sayfa yorum almış. Google Blog Araması'nda "tuncab" kelimesini arattığımda haberin ve yapılan yorumların ti'ye alındığı bir blog yazısı gördüm. İşte o yazı:

http://universe-today.spaces.live.com/blog/cns!58611E06B9F7BECF!1448.entry
28 Haziran
Rapidshare'den yeni işkence yöntemi_KOMEDİ
NOT:

BU YAZI CHIP DERGİSİ WEB SİTESİNDEN ALINTIDIR
ADRES : https://www.chip.com.tr/konu/Rapi ... _7432.html#yorumlar

Aşağıda Rapidshare adlı paylaşım sitesiyle ilgili haberi ve ona ilişkin ziyaretçi yorumlarını göreceksiniz. Tam bir komedi yorumlar. Okurken ne güldüm ya :))))

HABER:
Anlaşıldı. Rapidshare para ödemeyen kullanıcılara bir download için çin işkencesi çektirmeye niyetli

A

Rapidshare her geçen gün yeni işkence yöntemleri icat ediyor. Yakın zamanda resimlerde kedi-köpek ayrımı ile premium hesabı olmayan kullanıcıları zorlayan Rapidshare, artık ücretsiz kullanıcıları daha da zorlayacak gibi duruyor. Artık yandakine benzer kodları çözmekle uğraşacağız.

HABERE YAPILAN ZİYARETÇİ YORUMLARI (en güldüklerim)

1)"artık ücretsiz kullanıcıları da zorlayacak gibi" ne demek ki? zaten bu yöntem ziyaretçiler için değil mi??

2)Yakında Geometri, Türev, integral de sormaya baslarlarsa hiiç şaşırmam :)

3)NE OLACAKtıki PB(petabayt) VERİ OLURSA ÇIKIŞ HIZINI ADAMLAR FRENLİYOR BÖYLECE.
HERGÜN HDRİP VERİ ATILIYOR. TRAFİK YOĞUN. GÜNLÜK 10 GB KOTA BİLE MUCİZE. PREMİUMDAN AŞAĞISI KURTARMIYOR.
TALEP VAR TALEP.
GELEN GİDEN RAPİDE UPLOAD ATIYOR.
YAKINDA AYAKKABI, TERLİK VS ATARLARSA ŞAŞMAM.

4)rapidshare dedigin zaman duracaksın abi herşey beklenir kedi köpek ne ararsan koyacak bende inadına almaacagım sana da paramı kaptırmayaagım rapid çatla patlaaaaaaa

5)kediden ii bence.Buna da şükür.

6)Kediler süperdi ya kuyruktan anlıyordum vallahi çat diye tutuyordu kaçırmazdım hiç.

7)adamlar beyin cimnastiği yaptırıyollar bilgisayar başında beyni uyuşanlara ne güzel işte >:)

8)bu yine iyiymiş kedili olanı oldurecekti beni yazıyom yazıyom yanlıs diyo körolasıca

9)walla beni tınlamaz aslanlar gibi premium üyliğim var :-))

10)yakında şöyle olacak, "aklımda tuttum, hadi tahmin et bakalım"

11)walla ben dayanamadım en sonunda premium uyelik satın aldım:D:D

12)tam da bugün premium üyelik aldım ve deliler gibi sömüyüyodum rapid'i.
bence kedi köpekten daha iyi olmuş bunlar. :D

13)Hay ne deyim ben bu rapide

14)eeeee ekmek davası . . .

15)bence kedi köpek olayıda çok zor değildi. ama böyle olması daha iyi olmuş.. ama buradaki kullanıcılar üstüne alınmasın basit bir yazıdan kediyi köpeği yada böyle kabartma yazıları ayırt edemeyen insan internetede girmesin o bilgisayarıda kullanmasın...sözüm meclisten dışarı...

16)Adamlar internet kullanıcılarını haraca bağlıcak nerdeyse :(

17)inadım inat isterlerse çivi yazısıyla kodlasınlar...yine paralıya geçmiyecem...çivi yazsını öğrencem yinede geçmicem..ahanda büyük konuştum ..yettti bea... :{

18)HARIKA BEN OLSAM DAHA BETERINI YAPARIM NIYE YAPMIMKI KARDESIM SENIN ONCA TR SERVER VAR IKEN GIDIP ELIN ADAMIN AEL ACAR ISEN OLE OLUR NE BEKLIYOSUN ADAM HER SEKILDE OPER ASLANIM EL MAHKUM .OT GARDIYAN... USLUBUM ICIN HERKESTEN OZUR DILERIM AMA RAPİDSHARE DEN NEFRET EDIYORUM...

19)çıkartmak zorundalar programlarla bir image daki karakterler okunabiliyor. 30 TL verip premium almak da zor değil yani aldım keyfime bakıyorum filim arşivim 1 TB oldu nerdeyse. (çüş derdim de ayıp olcak şimdi :))

20)Hoppalaa!

21)kedilerden dah basit bence dah iyi oldu kedi bulmaktan monütore yapışıyodum..

22)Türk insanı zekidir çözer Türkün parasını almak o kadarda kolay değil

23)bunu gönderen arkadaş öncekini hiç görmemişti galiba!! bu gayet kolay. önceki resimler nasıldı? karakterler içinde kedi arıyorduk pisi pisi diye. bu çok iyi olmuş.
("bu" dediği yorumu bulamadım da .affola :))

24)kötü olmasına rağmen kedi köpek ayrımı yapmakdan iidir o neydi ya hangisinin kuyruğu şöle böle bunlarıda geçip amuda kalkın şöle yapın böle yapın fln yada içimden bi sayı tuttum tahmin et öle download yap derlerse hiç şaşırmıcam onlar inadsa ben daha inadım almıorum prenium hesap :D

25)5 defadır uğraşıyorum bi türlü doğru kodu giremedim ne biçim bi güvenlik yöntemi bu.Sanki ücretsiz kullanıcı savar gibi bişey icat etmişler.Oldu olacak free download kısmını kaldırsınlar da herkes alternatif sitelere yönelsin.Aynı microsoftun korsan windows kullanıcıları tamamen engellememesi ile olay buyur işte

26)İyi de tuncab, bu adamlar mecbur mu sana ücretsiz dosya sunmaya? Hem bunu okumak o kadar da zor değil ki, nedir bu isyankarlık anlamıyorum.Çok zor duruma düşersen ararsın eMule'den indirirsin ya da gider parasını verir, paşa paşa kullanırsın.Ne demek anlaşıldı, rahat kullanamayacağız?

27)kedi köpeğin yanında bence çok iyi. haberi hazırlayan ilacının dozunu fazla kaçırmış:)  ( ilaç ?. aspirin heralde.:))

28)bence trigonometri sorsunlar

29) Buna suyunu çıkardı değil b**unu çıkardı denir

30)Yakında google bu işe girecek ve rapidi bombalayacak
G-Store gelince rapid artık yalvarmaya başlar
1 download yapana 1000000 gb bedava diye
kendi sonlarını böyle hazırlıyorlar
sırf bu yüzden rapid almıyorum herkes böyle yapsa bunların bir yerleri bu kadar kalkmaz ( çok ayıııp :))

31) CHP ye şikayet etmek lazım bu rapidi, ancak onlar kapatabilirler.EEE tecrübe konuşuo. Baykal bir SMS atsın mahkemeye, Sav da yes tuşuna bassın, 367 saniye sonra Rapid bom :)))

Son Düzenleme: TuncaBozkurt ~ 29 Temmuz 2008 12:57
XxXDaRKoXxX
28-07-2008, 22:51   |  #2  
Yıllanmış Üye
3,720 mesaj

31) CHP ye şikayet etmek lazım bu rapidi, ancak onlar kapatabilirler.EEE tecrübe konuşuo. Baykal bir SMS atsın mahkemeye, Sav da yes tuşuna bassın, 367 saniye sonra Rapid bom :)))

Kahkaha

XxXDaRKoXxX
28-07-2008, 23:28   |  #3  
Yıllanmış Üye
3,720 mesaj

http://universe-today.spaces.liv ... B9F7BECF!1448.entry

bektash
28-07-2008, 23:28   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,997 mesaj

:D vay canına! neyseki rapid okuyucum var gerek yok karakter girmeye filan :D

hiko91
28-07-2008, 23:55   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,899 mesaj

ulan adam gıtsın once kendıne bı gulsun bızım yorumlarımız onu hıc ılgılendırmez

uGuR.uK
07-08-2008, 01:28   |  #6  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj

cok bole dallamalardan internette, desin desin dursun boyle bozuk bi mizah anlayısı var demekki...

Reborn91
07-08-2008, 15:02   |  #7  
Reborn91 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
3,307 mesaj

alırlar. Kıskançlıktan insan ne yapacagını bilemiyor ne olsun =)