Tor Kullanıyorum Ama İP Adresim Hala Aynı

Name
16-09-2009, 03:37   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
234 mesaj

Arkdaslar Ben Tor Programını ındırdım Kurdum Daha Sonra Whatismyip Sitesinden İp Me Baktım Yine Aynı Acaba Oradan Bakıncamı Boyle Gozukuyor Yoksa Problem Bendemı Yanı Baska Sıtelerı Gırdıgım Zaman Degisikmi Cıkıyor İp

Bana Bu Konuda Yardım Edermısnız

Bırde Bu Tordan Daha Iyı Program Varmı Bu Alanda Yada Hepsı Aynı Isımı Goruyor

Kusura Bakmayın Sızede Zahmet Verıcem Ama Bu Konuda Sıfır Bılgım Var.

Name
16-09-2009, 04:09   |  #2  
OP Yıllanmış Üye
234 mesaj

Arkdaslar Birde İnternet Explorer De Fark Etmedım Firefox La Gırdıgımde Ekranın Sag Alt Kosesınde Kırmızı Harflerle Tor Devredısı Yazıyor

Galıba Sorun Bundan Nasıl Duzeltebılırız

zrgnlr04
16-09-2009, 07:32   |  #3  
Yıllanmış Üye
977 mesaj

http://www.forumneuro.com/showthread.php?t=48805

Editör
16-09-2009, 07:33   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
190 mesaj

Merhaba, Tor kullanmadım kullanmayı düşünmüyorum.Zaten sizi korumayı garanti etmiyor,kaldı ki para tuzağı gibi geldi bana (bağış sistemi) neymiş efendim izlenmeye karşı beni koruyacak bir (gönüllü) topluluğun işlettiği bir ağ üzerinden giriyormuşum internete de koruyorlarmış beni böylece...
Kimse kolpa sıkmasın kusura da bakmasın karnımız tok böyle şeylere...Madem gönüllüsün de neden bağış topluyorsun ? Hımm sanırım para toplamaya gönüllüler..Pardon

kedij
16-09-2009, 07:48   |  #5  
Yıllanmış Üye
142 mesaj
Alıntı: Editör  
Merhaba, Tor kullanmadım kullanmayı düşünmüyorum.Zaten sizi korumayı garanti etmiyor,kaldı ki para tuzağı gibi geldi bana (bağış sistemi) neymiş efendim izlenmeye karşı beni koruyacak bir (gönüllü) topluluğun işlettiği bir ağ üzerinden giriyormuşum internete de koruyorlarmış beni böylece...
Kimse kolpa sıkmasın kusura da bakmasın karnımız tok böyle şeylere...Madem gönüllüsün de neden bağış topluyorsun ? Hımm sanırım para toplamaya gönüllüler..
lütfen araştırmadan yorum yapmayın. bağış istemesinin sebebi kapitalist dünyada yaşamak için olabilir mi? bu kadar kod yazdık uğraştık proxyden daha fazla anonimlik sağlıyor. eğer beğendiyseniz geliştirmemize yardım edin demek. yoksa eski kafa ürün yaptım ver para demiyor. aha ürün isteyen istediği parayı versin veya vermesin. DİKKATİNİ ÇEKİYORSA ZATEN VERMEK ZORUNDA DEĞİLSİN!!! SADECE BEĞENİRSEN VE DESTEK OLMAK İSTERSEN DİYE BAĞIŞ İSTİYORLAR. Bağışlar olmasa bu sistemde zaten ücretsiz tüm programlar hobiden öteye gitmesi pek mümkün olmazdı!!

Son Düzenleme: kedij ~ 16 Eylül 2009 08:04
A_Jerusalem_N
20-11-2009, 23:36   |  #6  
Yıllanmış Üye
230 mesaj

ben tor kullanıyorum gayet memnunum.