Torrent programları asla çalışmıyor lütven yardım

odralib
19-01-2010, 20:59   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Merhaba arkadaşlar gerçekten yardımaihtiyacım var benim sorunum yaklaşık 2 senedir çeşitli torrentprogramlarımı kullandım.Bundan yaklaşık 1 ay önce bilgisayarımdabittorrent programı yüklüydü ve sorunsuz çalışyordu.Bir günbilgisayarımı açıp torrent programını açmak için masaüstündekibittorent programının simgesine tıkladığımda simgenin üstünde ufak birkumsaati çıktı ve kayboldu ve program açılmadı ve hiç bir hata mesajıvermedi.Ne yaptıysam çalıştıramadım.Programın simgesine tıklıyorumprogram açılmıyor.Bende programı tamamen sildim ve orjinal sitesindentekrar yükledim.Yükledikten sonra program çalıştı.Masaüstündekisimgesine tıklıyor ve programı çalıştırıyordum.Fakat bilgisayarıkapatıp tekrar açtığımda program yine çalışmadı.Tekrar simgeyetıkladığımda yine kumsaati çıkyor fakat açılmıyor ve hiç bir hatamesajı vermiyor.Bir kaç defa daha sildim yükledim hepsinde aynı;ilkyüklediğimde çalışıyor. fakat daha sonra çalışmıyor.Bende programdandırdeyip farklı bir torrent programı olan utorrenti yükledim ondada aynıoldu ilk seferde çalışıyor sonra çalışmıyor.Bilgisayarımdaki güvenlikduvarını da kaldırdım fakat yine aynısı oldu.Şu anda BilgisayarımdaMalwarebytes' Anti-Malware den başka yüklü bir virüs tarama porgramıyok vardı sildim yeni bir tane yükleyeceğim.Malwarebytes' Anti-Malwareile tarattım bulunan torojan vs temizledim.Su an torrrent programlarınıkullanamıyorum.Yükledikten sonra çalışıyor sonra çalışmıyor.Bu konudagerçekten yardıma ihtiyacım var.Bu sorunu bir çok foruma gönderdimfakat çözüm bulamadım.Bu konuda bana yardımcı olabilecek arkadaşlarvarmı?

Qromodynmc
19-01-2010, 21:01   |  #2  
Qromodynmc avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 127
4,184 mesaj

pcnizde yüklü bir güvenlik yazılımı,filtre programı, vs. uygulama varsa onu kaldırıp deneyiniz.

Hayalet 26
19-01-2010, 21:06   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,018 mesaj

Torrent programlarını masaüstünden çalıştıramazsınız.
Bu programlar kurulum sırasında kendilerini pc aşılışında devreye girecek şekilde ayarlıdır,yani bilgisayarı açtığınızda program otomatik olarak çalışmaya başlar.Programa girebilmek için sağ altta saatin yanında kurulumda yerleşen ikona çift tıklıyap açacaksınız.

Qromodynmc
19-01-2010, 21:08   |  #4  
Qromodynmc avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 127
4,184 mesaj

evet oda olabilir,program açıktır 2.kez açmanız mümkün olmaz,en iyisi görev yöneticinizden bakın açıkmı diye.