torrent virüslümü?

muratahmetbeyoglu
11-11-2007, 22:52   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
176 mesaj

utorrent programını kullanıyorum.indireceğim mesela filmin virüslü olup olmadığını hatta çalışıp çalışmayacağını nasıl anlayabilirim...
teşekkürler...

crixallis31
12-11-2007, 04:20   |  #2  
Yıllanmış Üye
596 mesaj

indirmeden anlamanın yolu yok malesef:(

Dark Spirit Of The Silent
12-11-2007, 15:06   |  #3  
Yıllanmış Üye
604 mesaj

valla genelde virüslü oluyor benim şahsi görüşüm olarak hiç bir dosya paylaşım programını tavsiye etmiyorum çünkü hiç tanımadığın bilmediğin birinin pc sinden bişey indiriyosun arkdaşlar duymuyomusunuz ki antivirus firmaları bas bas bağrıyor bilgisayar kullanıcılarından her 2 bilgisayardan biri virüs kaynıyor diye eee durum böyle olunca hiçbir dosya paylaşım programına sıcak bakmıyorum bi kere kullandım bi daha aynı hataya düşmem

merve06
19-12-2007, 19:25   |  #4  
Yıllanmış Üye
114 mesaj
Dark Spirit Of The Silent
valla genelde virüslü oluyor benim şahsi görüşüm olarak hiç bir dosya paylaşım programını tavsiye etmiyorum çünkü hiç tanımadığın bilmediğin birinin pc sinden bişey indiriyosun arkdaşlar duymuyomusunuz ki antivirus firmaları bas bas bağrıyor bilgisayar kullanıcılarından her 2 bilgisayardan biri virüs kaynıyor diye eee durum böyle olunca hiçbir dosya paylaşım programına sıcak bakmıyorum bi kere kullandım bi daha aynı hataya düş
trafiğe çıkınca kazalar oluyor diye araba sürmemek gibi bişey bu senin yaptığın. Dil çıkarıyor
dosya paylaşım programı hangisini kullanırsan kullan nasıl kullanıldığını iyi bilirsen viruslerle sorunun olmaz. örneğin ben güncel ipfilteri bulunan emule, protowall ve kaspersky 2007 bu üçünü aynı anda kullanıyorum ve viruslerle başım derde hiç girmedi.. sadece virus değil sahte dosya paylaşanları da protowall otomatik blockluyor hemde modemde portlar açık ve high id alınmış durumda

Son Düzenleme: merve06 ~ 19 Aralık 2007 19:27
Banned
19-12-2007, 19:46   |  #5  
Banlandı
181 mesaj

arkdaaş bize niye soruyon git virus programına sor