TP-Link, Anneler Günü İçin Deco E4 Hediye Ediyor

TP-Link Türkiye
06-05-2020, 11:04   |  #1  
TP-Link Türkiye avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
193 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Mar 2013

TP-Link, Anneler Günü için sosyal medya hesaplarında bir yarışma başlattı.#annemebagliyimhashtag’ı ile katılınan yarışmada kazanan bir kişiye Mesh WiFi sistemi olan Deco E4 hediye edilecek.

Kablosuz ağ pazarında dünya lideri olan TP-Link, sosyal medya hesaplarında Anneler Günü için bir yarışma başlattı. Yarışmaya anneye sevgiyi ifade eden ister bir fotoğraf ister bir cümle ile#annemebagliyimhashtag’ıyla katılabiliniyor. Yarışmaya katılanların TP-Link’in Instagram sayfasındaki fotoğrafa iki arkadaşını etiketlemesi gerekiyor.

Bu yıl farklı bir Anneler Günü yaşandığını söyleyen TP-Link Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Zeynep Öcal Özüağ, “Birçoğumuz annelerimizden bir adım uzakta olacağız. Ama teknoloji sayesinde dileğimiz zaman onlarla görüşmek, hasretimizi bir miktar da olsa gidermek mümkün. Bunun için iyi, güçlü ve kesintisiz bir internet bağlantısı çok önemli” diyor. Bu nedenle bu yıl Anneler Günü yarışması için hediye olarak Mesh teknoloji bir ürün vermeyi tercih ettiklerini ifade eden Özüağ, kapsama alanı sorunu dahil WiFi konusunda evlerde yaşanan pek çok sorunu Mesh WiFi teknolojili TP-Link Deco ürünleriyle çözüldüğünü belirtiyor. “Mesh teknolojili Deco ürün ailemiz ile ister kalın duvarlı, ister çok katlı, isterse çok geniş bir ev olsun WiFi sinyalleri evin her yerine güçlü bir şekilde iletilebiliyor. Üstelik evde dolaşırken aynı ağ adı ve şifre ile farklı Deco birimlerine bağlanabiliniyor. Bu sayede hiçbir kesinti olmadan, birimler arası geçiş hissedilmeden evde rahatlıkla dolaşarak örneğin videokonferans yapmak mümkün oluyor” diyor.

Yarışmaya katılan ve kazanan bir kişiyeiki birimli TP-Link Deco E4 modeli(Deco E4 | AC1200 Tüm Evi Kapsayan Mesh WiFi Sistemi | TP-Link Türkiye)hediye edilecek. Bu iki sistemden oluşan ürün ile 260 metrekareye kadar bir alanda kesintisiz, güçlü ve güvenli WiFi bağlantısı kurulabiliyor. Bu güzel ürünü kazanmak için tek yapmak gereken20 Mayıs tarihine kadaryarışmaya katılmak. Kazanan, Mayıs ayı sonunda açıklanacak.

Son Düzenleme: TP-Link Türkiye ~ 06 Mayıs 2020 11:06 Neden: