Trustport Pc Security yeterli mi?

Methodman
02-10-2008, 13:47   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
33 mesaj

Derginin vermiş olduğu Trustport Pc Security yeterli bir program mıdır?

Toxic
02-10-2008, 13:56   |  #2  
Yıllanmış Üye
3,600 mesaj

bence değil onun yerine eset smart security yi öneririm

Methodman
02-10-2008, 14:08   |  #3  
OP Yeni Üye
33 mesaj

Yani işe yaramaz bi program diyosunuz?

Oguzkhan
02-10-2008, 21:25   |  #4  
Yıllanmış Üye
296 mesaj

Kaspersky İnternet Security 2009 yukle bnce o prg kurduguna degmez

koc06
07-10-2008, 13:29   |  #5  
koc06 avatarı
Yıllanmış Üye
682 mesaj

evet bende ya eset yada norton 2009

serdar_ayberk
12-10-2008, 04:33   |  #6  
Yıllanmış Üye
338 mesaj

trust port antivirüs testlerinde kaspersky'iden daha iyi gözüküyüyor.ama bildiğim kadarıyla kasıyor.

Banned
12-10-2008, 18:17   |  #7  
Banlandı
179 mesaj

kaspersky derim baska bisey demem norton dan dahi kaliteli bir program

Kapalı Hesap (76993)
17-10-2008, 21:05   |  #8  
Kapalı Hesap
1,382 mesaj

Trustportmuş ne trustport kardeşim yaa ilk defa duydum tanımadığım antivirüsü kullanmam ben

enezih
20-10-2008, 14:10   |  #9  
Taze Üye
13 mesaj

Beyler biirr dakika.
Dergi bir program yayınlamış, siz veryansın ediyorsunuz. Hem de derginin forumunda. Her şeyden önce ayıp!
Program hakkında bir şey bilen yok, infazlar var.
Siz nesiniz yahu, forum çetesi mi, saydığınız markalara mı satıldınız?
Programa laf eden arkadaşlar, programın neden iyi olmadığını yazmazlarsa, satılmış olduklarına ben ve tüm okurlar karar verecekler.......

Sting_32
Trustportmuş ne trustport kardeşim yaa ilk defa duydum tanımadığım antivirüsü kullanmam
Kapalı Hesap (76993)
23-10-2008, 23:00   |  #10  
Kapalı Hesap
1,382 mesaj

Cevap mı istiyorsun al o zaman
Bu CHİP'in kendi sitesinden yayınladığı KİS 2009 özellikleri sayfalarca hepsini oku

Bu da Kaspersky'nin kendi sitesi

Şimdi cevab verir misin bu özellikler var mı trusport'da

enezih
25-10-2008, 18:40   |  #11  
Taze Üye
13 mesaj

Kaspersyden olduğun anlaşıldı.
Fakat terbiye dışı davranman, cevap olarak reklam için link vererek tekrar terbiyesizlik etmen dayanılır gibi değil. Eğer adap bilmiyorsan, forumlara katılmamanı tavsiye ediyorum.
Al sana cevap, bunu Rusyaya da ilet.
Kaspersky 2009 çöküyor, sistemi korunmasız bırakıyor.
Eğer düzeltmezlerse, Kaspersky i sen de kurtaramayacaksın....
Başka bug saymamı istiyormusun?

Kapalı Hesap (76993)
25-10-2008, 22:20   |  #12  
Kapalı Hesap
1,382 mesaj
enezih
Kaspersyden olduğun anlaşıldı.
Fakat terbiye dışı davranman, cevap olarak reklam için link vererek tekrar terbiyesizlik etmen dayanılır gibi değil. Eğer adap bilmiyorsan, forumlara katılmamanı tavsiye ediyorum.
Al sana cevap, bunu Rusyaya da ilet.
Kaspersky 2009 çöküyor, sistemi korunmasız bırakıyor.
Eğer düzeltmezlerse, Kaspersky i sen de kurtaramayacaksın....
Başka bug saymamı istiyormusun?
Eğer adap bilmiyor olsaydım bu foruma aylardır üyeyim niye atılmadım
Ayrıca Kaspersky 2009'un sistemi çökertiğini nerden gördün ancak sistem özellikleri yetersizse kaldırmayabilir bunun dışında bir neden göremiyorum Şaşkın
Lütfen KASPERSKY 2009'u kullanıpta sistemim çöktü diyen arkadaşlar yazsınlar

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (73274) ~ 25 Ekim 2008 22:21
kadirgalierol
27-10-2008, 10:45   |  #13  
Taze Üye
1 mesaj

Evet, Kaspersky den geçersiz işlem yürüttü mesajı alıyorum.
Reset ediyorum, tekrar aynı mesajı alıyorum.
Birden çok makinada denedim, hepsi aynı mesajı verdi.
Lisanslı İnternet Security kullanıyordum.
Destek mail adresine yazdım, satın aldığım firmayı aradım, dağıtım firmasını aradım, sonuç alamadım. Sting arkadaşın Kaspersky den olduğu belli, yalan söylemesi veya haberinin olmaması enteresan.

enezih
27-10-2008, 13:33   |  #14  
Taze Üye
13 mesaj

Bugüne kadar kovulmamış olman, terbiyesizlik etmeni gerektirmiyor. Bundan sonra da kovulmayacağın anlamını taşımıyor. Hem kovulmana gerek var mı, bence kendin uğrama buralara..

Kaspersky programın için cevap vermişler. "Al sana cevap" yapabilecekmisin?

Marka budalası değilim, ancak Kaspersky terbiyesizliği nedeniyle Kaspersky buglarını ve yetersizliklerini (İnsanları aldatmamanız için....) üyesi olduğum tüm forumlara taşıyacağım.

Tuncay_Sukan
27-10-2008, 13:40   |  #15  
Yıllanmış Üye
255 mesaj

Kardeş  Hiç  Kullanmadım  Ama  denemek  lazım  bana  soracak olursan NOD32 ve Xsoftspys Kurarsan Kasılmadan  Rahat  Rahat Çalışır

umitsys
27-10-2008, 14:21   |  #16  
Taze Üye
5 mesaj

Bu başlıktaki tüm yazışmaları ilgiyle okudum. Sistemciyim.
Birisi bir markayı kötülüyor, öteki başka markayı sokuşturuyor. Bu arada Rus Ali milletin banka hesaplarına dalıyor, o yakalanıyor, Moskovalı Recai dalıyor.

Burda körlerin kavgasına benzeyen tartışma yapılıyor. Programlar neden iyi veya değil, anlayan-anlatan yok. Norton bitti, son 2-3 yıldır Kaspersky, Nod32, McAfee kullanılıyor, soygunlar ve keyloggerlar bitti mi?
Daha da arttı. Demek ki bu programlar yeterli koruma sağlayamıyor.

Kaspersky bilgisayarı çökertiyordu, şimdi kendisi çöküyor.
Nod32, bilgisayarı çökertmiyor, ama spyları tanımıyor, yani koruma yapmıyor.
McAfee hem çökertiyor, hem virüs kaçırıyor.
Siz de burda oturmuş, marka savaşı veriyorsunuz.
Garibanlar soyuluyor arkadaşlar, gazetelere gözatın, kavganız yapıcı değil, okuyucuyu yanlış yönlendiriyorsunuz.
Forum, pazar yeri değildir.

Chip, alternatif önermiş, görevini yapmış, teşekkür ediyorum. TrustPort' u ben denedim, tavsiye ediyorum.
Siz de deneyin, ondan sonra burada yazın.

Kapalı Hesap (76993)
27-10-2008, 15:52   |  #17  
Kapalı Hesap
1,382 mesaj
kadirgalierol
Evet, Kaspersky den geçersiz işlem yürüttü mesajı alıyorum.
Reset ediyorum, tekrar aynı mesajı alıyorum.
Birden çok makinada denedim, hepsi aynı mesajı verdi.
Lisanslı İnternet Security kullanıyordum.
Destek mail adresine yazdım, satın aldığım firmayı aradım, dağıtım firmasını aradım, sonuç alamadım. Sting arkadaşın Kaspersky den olduğu belli, yalan söylemesi veya haberinin olmaması enteresan.
Yalan söylediğimi nerden çıkarıyorsun
Ayrıca haberin olmaması enteresan diyorsun senin pc'ne kaspersky kurulmadıysa benim nerden haberim olsun Soru
Hayatında ilk defa bozuk bir ürün aldın galiba müşteri hakları diye bir şey var git değiştir o da olmadı dava aç senin yerine benim yapmamı istiyorsun
Kaspersky'den dilin yandı diye beni niye topa tutuyorsun ben kaspersky'nin türkiye yetkilisimiyim ???

Kapalı Hesap (76993)
27-10-2008, 15:58   |  #18  
Kapalı Hesap
1,382 mesaj
enezih
Bugüne kadar kovulmamış olman, terbiyesizlik etmeni gerektirmiyor. Bundan sonra da kovulmayacağın anlamını taşımıyor. Hem kovulmana gerek var mı, bence kendin uğrama buralara..

Kaspersky programın için cevap vermişler. "Al sana cevap" yapabilecekmisin?

Marka budalası değilim, ancak Kaspersky terbiyesizliği nedeniyle Kaspersky buglarını ve yetersizliklerini (İnsanları aldatmamanız için....) üyesi olduğum tüm forumlara taşıyacağım.

Sen benim atılıp atılmamamla ilgili yorum yapsa istersen eğer yanlış bir hareketim olursa forumun başı boş değil herhalde benimle ilgilenirler sen kafana takma bunları Beğenmedim
Ayrıca tutturmuşsunuz bana kasperskyci deyip duruyorsunuz gelip gördünüz mü benim bilgisayarda hangi antivirüs olduğunu Oha! ???

enezih
30-10-2008, 10:05   |  #19  
Taze Üye
13 mesaj

stingin bu forumdaki diğer konu başlığında son mesajı şöyle: "Senin sistemin kaldırmamıştır KİS'de bir anormallik yok"

bu arkadaş forumun kalitesini düşürüyor. yazmış olmak için cevap yazıyor. bir konuda yazdığı ile öteki çelişkili. forum yönetiminin dikkatine sunuyorum....

Sting_32
Sen benim atılıp atılmamamla ilgili yorum yapsa istersen eğer yanlış bir hareketim olursa forumun başı boş değil herhalde benimle ilgilenirler sen kafana takma bunları Beğenmedim
Ayrıca tutturmuşsunuz bana kasperskyci deyip duruyorsunuz gelip gördünüz mü benim bilgisayarda hangi antivirüs olduğunu Oha! ???
viking20
30-10-2008, 10:31   |  #20  
viking20 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 141
7,681 mesaj

geçtiğimiz ay ki AV-Test sonuçlarına bakacak olursak sözü edilen yazılım için olumlu diyebiliriz.

Son Düzenleme: viking20 ~ 30 Ekim 2008 11:58
enezih
30-10-2008, 10:53   |  #21  
Taze Üye
13 mesaj

Forumdaki bir çok kişi gibi mesnetsiz ve ezbere yazmadığın için teşekkür ediyorum. Markalarla ilgili değilim. Chip Dergisi, misyonu gereği başarılı her programı okuyucularına sunuyor. Türk okurunu doğru yönlendirmek adına övülmesi gereken bir politika. Fakat forumdaki bazı çok bilmişlerin dergiye ve yayınladığı Trustport isimli güvenlik programına hakarete varan mesajlarını okuyunca, cehalete karşı hoşgörümü kaybettim. Bu kişiler birşeylerden anladıklarını sanan, marka budalası olmuş kişiler. Ancak nezih bir derginin forumunda yanlış yönlendirmelere neden oluyorlar ve kaliteyi düşürüyorlar. Bu kişilerin mesajlarını okuyan forum ziyaretcileri, yanlış bilgiler ediniyorlar. Bunun önüne geçilmesi lazım.

Trustportu inceledim, bir çok testte %100 güvenlik sağlamış ve tüm markaların önünde görünüyor. Kaspersky lisans almıştım, sürekli çöküyor, araştırmam sonucunda programın hatası olduğu ve gideremedikleri, bir çok kişinin zarar gördüğü ortaya çıktı ve verdiğim param da boşa gitti. Şu anda Trustport kullanıyorum. 4 antivirüs ve antispy motoru kullanıyor. Forumdakilerin budalası oldukları markalardan çok üstün ve güvenli. Chip Dergisine teşekkür ediyorum ve herkese tavsite ediyorum.

viking20
geçtiğimiz ay ki AV-Test sonuçlarına bakacak olursak sözü edilen yazılım için olumlu diyebiliriz.