Ttec'ten 2 metrelik iPhone şarj kablosu!

CHIP Online
12-03-2013, 18:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

iPhone'unuzu şarj ederken kısıtlanmak istemiyorsanız, bu ürün tam size göre!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/tte ... -kablosu_39134.html

Ttec'in pazara sunduğu, Apple 'Lightning' bağlantısı ile uyumlu, kullanılan boyutun iki katı uzunluğundaki şarj kablosu, iPhone 5 ve iPad kullanıcılarının uzun kablo ihtiyacını karşılıyor. Dayanıklı ve sağlam olma özelliklerinin yanı sıra, hafif yapısıyla da dikkat çeken kablo, cihaza iki yönlü takılabildiğinden, rahat bir kullanım sağlıyor. Film izlerken veya oyun oynarken biten şarja çare


Ttec, kullanıcılarının iPhone ve iPad'lerini, ev, ofis veya diledikleri her yerde; güvenle ve kablo uzunluğunu dert etmeden şarj edebilmeleri için 2 metrelik şarj kablosunu beğeniye sunuyor. iPhone 5, iPad Mini ve 4. Nesil yeni iPad için uyumlu olan bu kablo, özellikle  iPad'lerde, uzun uzun film izlerken, oyun oynarken bitmesi sıkıntı yaratan şarj sorununa çare oluyor.


Arabanın arka koltuğunda da şarj imkanı


Şarj kablosu, arabaların arka koltuğunda seyahat eden kullanıcılara da, cihazlarını kullanırken şarj etme ayrıcalığı sağlıyor.


Apple'ın kendi ürünlerinde kullanmak üzere tasarladığı  'Lightning' bağlantısıyla uyumlu bu kablo, iPhone ve iPad kullanımına yepyeni bir rahatlık getirecek. Ürünün tavsiye edilen perakende satış fiyatı KDV dahil 49.90 TL.

Tüm Konu: Ttec'ten 2 metrelik iPhone şarj kablosu!

Kaynak: www.chip.com.tr