TTNet'ten liderlik ve girişimcilik programı

CHIP Online
04-03-2014, 12:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

"Liderlik ve Girişimcilik Programı" TTNet'in desteğiyle Boğaziçi Üniversitesi'nde kapılarını açtı!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/ttn ... programi_45764.html

TTNET ve Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi işbirliği ile 1 Mart Cumartesi günü başlayan "Liderlik ve Girişimcilik Programı" ile girişimci ve yönetici adayları iş hayatının inceliklerini ünlü CEO'lardan öğreniyor.

TTNET'in desteği ve Dr. Aylin Löle'nin katkıları ile hayata geçirilen Liderlik ve Girişimcilik Programı, Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi'nde 1 Mart'ta kapılarını açtı. Program kapsamında Türk ekonomisinin lider şirketlerinin CEO'ları, girişimcilere ve yönetici adaylarına iş dünyasının inceliklerini öğretiyor.

İlk dersi Eczacıbaşı Holding CEO'su Erdal Karamercan'ın verdiği programa her hafta farklı bir CEO konuk oluyor. Program kapsamında Türk Hava Yolları CEO'su Temel Kotil, Coca-Cola İçecek CEO'su Burak Başarır, ALJ Holding CEO'su Ali Haydar Bozkurt, TTNET CEO'su Abdullah Orkun Kaya'nın yanı sıra Deloitte Academy Direktörü Fazıl Oral ve Boğaziçi Üniversitesi İİBF Dekanı Prof. Dr. Ayşegül Toker gibi deneyimli isimler ders verecek.

İş dünyasının liderleri, Liderlik ve Girişimcilik Programı'nda deneyimlerini ve başarı sırlarını yönetici adayları ve girişimcilerle paylaşacak. CEO'lar özellikle girişimcilerin doğru iş modelleri kurmalarını sağlayacak ipuçları ile katılımcılara başarı yolunda kılavuzluk edecek.

Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi işbirliği ile hayata geçen Liderlik ve Girişimcilik Programı ile TTNET, iş dünyasının paha biçilmez değerlerinden olan tecrübeyi, girişimcilik becerilerine dâhil ederek iş dünyasının yeni neslinin daha donanımlı hale gelmesine katkı sağlamayı hedefliyor.

Liderlik ve girişimcilik programı takvimi

1 Mart - Erdal Karamercan

8 Mart - Temel Kotil

15 Mart - Burak Başarır

22 Mart - Ali Haydar Bozkurt

29 Mart - Ayşegül Toker

5 Nisan - Fazıl Oral

12 Nisan - Abdullah Orkun Kaya

Tüm Konu: TTNet'ten liderlik ve girişimcilik programı

Kaynak: www.chip.com.tr