ttneti bırakıcam

koyboy89
31-10-2010, 16:49   |  #1  
koyboy89 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
270 mesaj

Arkadaşlar ben TtNet'in sözde 8 mbps hızındaki internetini kullanıyorum, önceden 1 mbps limitsiz kullanıyordum sonra aradılar birgün 3 tl daha verin hızınız 8 mbps olsun dediler bizde olur dedik ama kaç aydır kullanıyorum sanki hiç bir değişim yok tam bir saçmalık ve yalan insanları kandırıyorlar sadece
Neyse arkadaşlar çok uzattım ben diyorum ki ttnet aboneliğimi iptal ettirip başka bir adsl sağlayıcısına geçmek istiyorum paket olrakta Limitsiz 8 mbps olacak sizce hangisini alıyım başlıktakilerden lütfen tecrübeli arkadaşlar bir yardımcı olursa çok minnettar kalırım

properly302
31-10-2010, 17:25   |  #2  
properly302 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
123 mesaj

bende senin kullandığın neti kullanıyorum gayet  memnunun   ..bu  tefon  kutuları deyişmeden  önce  fena deyildi deyiştikten sonra dahada  hızlandı  .. benim bi arkdaşım kablolu tv den nete giriyordu benim neti görünce  şaşırdı videolar hiç takılmadna  izleyebiliyorum  hiç sorunsuz çalışıyor

gomana
31-10-2010, 18:48   |  #3  
Üye
Teşekkür Sayısı: 0
55 mesaj

http://www.speedtest.net/ 

burdan test yapıp sonucunu yazarmısınız sadece internet sağlayıcıdan olmayabilir probleminiz belki kullandığınız siteyle alaklı bişeyde olabilir