Tubüler eşanjör

yasirdelipazari
20-10-2016, 15:18   |  #1  
yasirdelipazari avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
0 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Eki 2016

Tubüler eşanjör


Sesinoks A.ŞAPV
Plakali Eşanjor

Sesinoks 1989 yılından bu yana ısı transferi uygulamalarında geniş bir kullanım maksimum verimlilik ve maliyet etkinliğini sağlayan SPX - APV tarafından tasarlanan özgün Plakalı Isı eşanjörlerin Türkiye Distribütörü olarak enerji ve endüstri sektörlerinde aşağıdaki ürün çeşitleri ile faaliyet göstermektedir.

Paraflow  Plakalı Eşanjörler

Contalı (Paraflow) Plakalı Eşanjörler : Plaka, conta ve gövdeden oluşan geleneksel tip Plakalı Eşanjörlerdir.                                               

Double Wall (Duo-Safety) Plakalı Eşanjörler : Akışkanların birbirine karışması istenmeyen durumlarda kullanılan Plakalı Eşanjördür.

Yarı Kaynaklı (Paraweld)  Plakalı Eşanjörler : Akış plakalarının bir tarafında conta olmaması nedeniyle diğer tarafta emniyetli ve esnek kullanım olanağı veren yarı kaynaklı tipte Plakalı Eşanjördür.

Braze Plakalı eşanjörler: Braze plakalı eşanjörler ; kompakt ,düşük basınç kayıplarında bile yüksek termal verimliliğe sahip , düşük maliyetli bir plakalı eşanjördür.  Endüdtriyel ve Soğutma sanayinde tek veya çok fazlı ısı transferi uygulamalarında mükemmel bir seçimdir

Plakalı Isı Eşanjörler
Hybrid Plakalı Eşanjör : Hybrid Kaynaklı Plakalı eşanjörler borulu eşanjörlerle birlikte Contalı plakalı eşanjörlerin tüm avantajlarını sağlayan kombine bir plakalı eşanjördür. APV Hybrid plakalı eşanjör geniş sıcaklık dereceleri ile çok değişken esneklik sağlamaktadır.