Türk Oyunu I'm Jack Android'de!

eDaunTLess
03-04-2013, 14:47   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Kas 2012

Apple Store'da yarım milyon indirilme sayısına ulaşan I'm Jack oyunu, sonunda heyecanlı Android kulanıcılarını sevindirdi ve Google Play Store'daki yerini aldı.

Klasik koşu oyunlarından sıkıldığınız noktada sizlere farklı bir dünya veren, hikayesiyle, içeriğiyle, müzikleriyle iphone oyunlarına bambaşka bir soluk kazandıran oyun; I'm Jack! 

Farklı ve ilginç hikayesiyle sizi oyuna bağlarken bir diğer yanda 4 farklı chapter, her chapter'a ayrı müzikler ve bambaşka engeller sizi klasik, bir süre sonra sadece kendini tekrar eden sıkan koşu oyunlarından çok daha farklı şeyler verecek. Aynı zamanda farklı karakterlerle de oynama imkanı ve her karaktere özel animasyonlar ile mobil cihazınızı elinizden bırakamayacaksınız! 

Özellikle diğer koşu oyunlarından farklı olduğumuz noktalara dikkat çekmemiz lazım; 


  • Her bölüme özel müzikler
  • Her bölüme özel farklı objeler - engeller
  • 4 farklı bölüm olması
  • Farklı karakterlerin farklı animasyonlara sahip olması.

Ayrıca oyuna Jessica ve Sam adlı iki karakter dâhil edilmiş. Kullanıcı bu karakterleri de oyun içinde topladığı altınlar karşılığında mağazadaki ekipmanlar bölümünden satın alabiliyor.


Bunun yanı sıra oyunun iOS uygulamasında Arena bölümü de dahil edilmiş. Kullanıcılar tatlı bir rekabet içerisinde kendi becerileri ile düello kazanmaya çalışıyorlar. Umuyoruz ki Arena mantığı da en kısa sürede Android sürümünde güncelleme ile gelir ve bizlerde bu rekabete dahil oluruz.


macgyvertr
07-04-2013, 14:12   |  #2  
macgyvertr avatarı
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
7 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Nis 2013

Türk oyunu ama Türkçe değil, en azından seçenek olarak koyulabilirdi..