Turkcell'den tablet kampanyası!

CHIP Online
04-10-2014, 17:30   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Turkcell'den bireysel ve kurumsal hat sahipleri için kaçırılmayacak tablet fırsatları geldi.

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/turkcell-kampanyasi_49878.html

Resimlerle: En iyi Windows 8.1'li tabletler!

Turkcell, tablet sahibi olmak isteyen hem kurumsal hem de bireysel müşterileri için yıl sonuna kadar sürecek benzersiz bir fırsat sunuyor. 7 ve 10 inç ekran büyüklüğüne sahip tabletler, 1 GB internet paketine 24 ay kalma sözüne aylık 10 TL'den başlayan ek ödemelerle bireysel hat kullanıcılarını bekliyor. Üstelik kampanyaya 429 TL değerindeki eğlence paketi de dahil.


Turkcell, kurumsal müşterilerine de kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. 5GB, 15GB ve 25 GB Turbo internet paketlerinden birini satın alan Turkcell'li işletmeler hiçbir ek ücret ödemeden 24 ay taksitle 3G'li Asus Memoped tablete sahip olabiliyor.


Kampanyaya katılmak isteyen şirketler, Turkcell Kurumsal hatlarından TABLETİM yazıp 2222'ye yolladıklarında kurumsal müşteri temsilcileri kendilerini arayarak kampanya işlemini başlatabilecek. Kurumsal şirketler ayrıntılı bilgiye www.turkcell.com.tr/kurumsal sayfasından ulaşabilecek.


4 farklı tablet modeli


31 Aralık'a kadar devam edecek olan kampanya kapsamında Turkcell'in bireysel hat sahibi müşterileri ayda sadece 10 TL'den başlayan ek ödemelerle güvenilir markaların 4 farklı tablet modelinden birisine sahip olabiliyor. Turkcell'in tablet kampanyasında sunduğu 7 inç ve 10 inç ekran büyüklüğüne sahip Asus Memopad FE7010CG, Samsung Galaxy Tab 4 7, Lenovo A10-70 ve Samsung Galaxy Tab 4 10.1 model tabletler, 24 ay kontratlı internet paketleri ile satın alınabiliyor. Kampanya kapsamında 24 ay kontratla tablet alanlar, 70'ten fazla TV kanalına sahip Turkcell TV, sınırsız dergi indirme özelliğiyle Turkcell Dergilik ve 50 TL'lik Turkcell AppMarket kuponunun yer aldığı 429 TL değerindeki eğlence paketinin de sahibi oluyor. Üstelik kampanyadan tablet alanların Turkcell TV uygulaması üzerinden kullandıkları mobil internet datası da kullanıcı kotasından düşmüyor. Kampanyadan faydalanan Gnctrkcll'ler ise 3 ay boyunca ayda ek 1 GB internet paketini hediye olarak kazanıyor.

Tüm Konu: Turkcell'den tablet kampanyası!

Resimlerle: En iyi Windows 8.1'li tabletler!

Kaynak: www.chip.com.tr