Türkiye' de En iyi Alım satım uygulaması

kibsell
16-02-2021, 06:39   |  #1  
kibsell avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Ev, araba ikinci el sıfır eşyalar önde gelen kategorilerde insanlar eşyalarını satmaya çalışır yada almaya, bir çok uygulamanın yanında artısı olan bir uygulama olarak öne çıkan uygulamalardan biri oldukça ismin den çok söz ettirecek gibi görünün uygulama Kibsell alım satım uygulamasıdır, 

Kibsell Alım Satım Uygulaması 

Kibsell şimdi mağazada şimdi indirin 

Uygulama oldukça kullanışlı rakiplerine nazaran öne çıkmayı başarmış küçük adımlarla ülkede yer edinmeye devam ediyor.

Gizliliğe önem veriyor

Kibsell uygulaması gizliliğe önem veren ve istenildiği takdirde üyelik sistemden komple silme onayını tamamen kullanıcıya bırakılmış, 

Uygulamada öne çıkan bir diğer başlık

Kibsell' de  rahatsız edici reklamlar yok, geliştiricileri tamamen sponsorlu hizmet sağlıyor. 

Şehirdeki alıcı satıcılar hedeflenmiş

Tamamen kendi şehrimizdeki alışverişi güçlendirme anlayışı ile ilerleme kaydediliyor, Kibsell size uygulaması alıcı ve satıcıyı bir araya getirirken dikkatli olması gerektiğini de söylüyor peşin para gibi kontrol edilmeden ilanın alınmamasını söylüyor,

Kibsell Arayüz 

Karışık kategori yok 

Kibsell uygulamasının kategori anlayışı her kesimden az ve öz olması Pazar anlayışını önümüze seriyor 

Kibsell' de İlan vermek çok kolay

Kibsell basitlikten olmaktan ziyade karışık özelliklerden kaçınmış ve ilan paylaşmanın tamamen basit ilan paylaşma platformu olarak yoluna devam ediyor. 

Kibsell, ikinci el ürün almak ve satmanın en hızlı ve en kolay yolu.

Sahibinden satılık araba ve kiralık daireden ikinci el mobilya ve  giyime kadar hepsi burada

Kibsell ile kullanmadığın eşyalarını satarak kolayca para kazanabilir veya milyonlarca ürünü çok uygun fiyatlara alabilirsin. Elektronik ürünlerle, ikinci el oyunlar,  giyim, ikinci el kıyafetler, sahibinden araba, antika mobilyalar, dolap, ev aletleri, ev eşyaları ve çok daha fazlası Kibsell’de seni bekliyor. kinci el mobilyalardan sahibinden satılık arabaya kadar istediğin her şeyi satabilirsin. Oturduğun yerden alışveriş yapmaya hemen başlayın!

Şimdi Kibsell Tüm Türkiye'de

Kibsell, ikinci el ürün almak ve satmanın en kolay yolu

Son Düzenleme: kibsell ~ 16 Şubat 2021 06:44 Neden: