Türkiye'de HD Devrimi!

CHIP Online
17-05-2010, 12:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Yeni bir kampanya izleyicilere kutularını ücretsiz güncelleyip HD yayınları izleme imkanı sunuyor.

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/turkiye-de-hd-devrimi_20088.html

Türkiye'deki en çok HD kanala sahip D-Smart'ın HD kanalları; en gözde dizileri, filmleri, maçları, belgesel dünyasını ve günlük hayatın dinamik temposunu yüksek görüntü kalitesiyle beğeninize sunuyor.

D-Smart eğlence dünyası, rakipsiz HD (Yüksek Çözünürlüklü) dijital kanalları ile kullanıcılarına benzersiz bir deneyim yaşatıyor. D-Smart'ın son teknolojiyi ayağınıza getiren ve her türden yayını içeren 9 adet HD kanalı beş kat net görüntüsüyle maçları, TV dizilerini, belgeselleri ve diğer yayınları eşsiz bir çözünürlükte ve inanılmaz bir canlılıkla izlemenize olanak tanıyor.

HD'ye geçmenin tam zamanı
D-Smart bugün basın toplantısında açıkladığı "değiştirme" temalı yeni HD kampanyası ile televizyonu HD yayını destekleyen kullanıcılara ayda sadece 19,90 TL'den başlayan fiyatlarla HD yayın izleme imkânı sunuyor. Temel paket ise aylık 29,99 TL . İki yıllık taahhütlü bu paketlere HD alıcısı da dahil.

Halihazırdaki D-Smart kullanıcıları varolan kutularını HD ile güncellemek istediklerinde bu kolayca başarabiliyorlar. Hem de HD kutu için ekstra bir ücret ödemeden. HD'ye geçtikleri anda da D-Smart'ın sunduğu tüm HD içeriği yüksek kalite ile izleme imkânına sahip olacaklar. D-Smart HD kullanıcıları hem dünya kupası maçlarını hem de daha sonra UEFA kupası maçlarını HD formatında izleyebilecekler.


Tüm konu: Türkiye'de HD Devrimi!


Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: HD yayına geçtiniz mi? Geçmediyseniz geçmenizi teşvik etmek için ne olması gerekli?

censez41
17-05-2010, 13:06   |  #2  
censez41 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
1,705 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Nis 2009

Arkadaşlar next in hd dsmart receiver ve 6 ay hd kanal kampanyası devam ediyormu