Türkiye'nin En Büyük Karma Defilesi

hakanoltaci
17-05-2013, 22:00   |  #1  
hakanoltaci avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
6 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2011

Türkiye En Büyük Karma Defilesine Hazırlanıyor!

Türkiye'nin ilk tescilli dijital moda - yaşam dergisi Evo's Angels ve Türkiye'nin ilk Spikerler Platformu Kırmızı Türk Haber Forumu tarafından bu yıl 2. kez düzenlenecek olan "Dijital Dünyanın Enleri" Ödül Töreni,  Türkiye'nin en büyük karma defilesine ve Evo's Angels tarafından üç yıldır aralıksız gerçekleştirilen "Yaza Merhaba Partisi"ne 23 Mayıs 2013 Valentin Maslak Sheraton Hotel'de sahne olacak.

Türkiye'nin en büyük karma defilesi 5 Modacı ve 90 Tescilli Model ile Gerçekleşecek!

Geçtiğimiz yıllarda Türkiye'nin en büyük karma defilelerine imza atan Evo's Angels dijital dergisi ve KırmızıTürk haber forumu bu sefer kendi rekorunu ekarte ederek, beş modacı ve doksan tescilli model ile Türkiye'nin en büyük karma defilesine imza atacak.  Koreografisi Serhat Kaynarpınar tarafından hazırlanan defilede modeller, Miss Turkey eğitmenlerinden Ayça Kuru'nun denetiminde olacaklar.

Ünlü modacıların yer alacağı defile'de; Happy Mood  / Woman kreasyonuyla, Sema Keçeci  / Premiere Vue kreasyonuyla,  Sevgi Yıldırım / Boykot kreasyonuyla, Şinasi Günaydın / Resimlerde ve Anılarda 45.yıl kreasyonuyla, Nihal Burakgazi / Ego kreasyonuyla gecede yerlerini alacak. 90 tescilli modelin yer alacağı bu defile şuandan itibaren sosyal medya'da fenomen hale gelmiş durumda.

2.Dijital Dünyanın Enleri Ödülleri sahiplerini bulacak!

35 farklı kategoride oylamaların gerçekleştiği Dijital Dünyanın En'leri Ödülleri, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılda bir milyonun üzerinde kişinin internette oylama sonuçları ile sahiplerini bulmaya hazırlanıyor.  Evrim  Yaşlak, Evren Yaşlak ve Cengizhan Kaya tarafından düzenlenen Kırmızı Türk Haber Forumu üzerinden oylamaların gerçekleştirildiği ödül töreni ünlü oyuncu ve komedyen Metin Yıldız ve Miss Model of Turkey 2010 birincisi Tuğçe Yulaç'ın sunumuyla gerçekleşecek.

3.Yaza Merhaba Partisi ve sürpriz şovlar!

Gecede ödül töreni ve karma defilenin yanında aynı zamanda bir Evo's Angels klasiği haline gelen "3.Yaza Merhaba Partisi" gerçekleşecek.  Danskeyfi ekibinden Mert Taş - Su Gizem Akalan salsa gösterisi, Mehmet ve Melis Süngülü ise Mambo gösterisi ile davetlilere keyifli anlar yaşatacaklar. Gecede ayrıca; dünyaca ünlü etkinlik grubu MMEST, Djenk, Hot Kıtır, Sait Arat ve birbirinden sürpriz isimler yer alacak. Ayrıca geceye katılan şanslı konuklar gecede çok büyük bir sürprize tanık olacaklar.

Moda, magazin, medya ve sanat dünyasının heyecanla beklediği Evo's Angels & KırmızıTürk 2. Dijital Dünyanın Enleri Ödül Töreni, Türkiye'nin en büyük karma defilesi ve 3.Yaza Merhaba Partisi; 23 Mayıs 2013 Perşembe Günü saat 19.30'da Valentin Sheraton Hotel Maslak'ta gerçekleşecek.

https://www.facebook.com/events/451217391631540/?fref=ts

https://www.facebook.com/dijitaldergi?fref=ts

http://www.evosangels.com/

[url=http://bit.ly/c25MCx%5D%5Bimg%5D%5B/img%5D%5B/url]http://bit.ly/c25MCx][/url[/url]