Türkiyenin size ihtiyacı var

MERT TUNA
05-05-2017, 12:56   |  #1  
MERT TUNA avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: May 2017

e-Türkiye oyunu.

Artık sizde ülke başkanı olabilir Vea Millet vekili olarak Ülkenize yardımcı olabilirsiniz

Nasıl mı iyi dinleyin!

Ülkede savaşabilir, siyasete girebilir, tüccar olabilirsiniz.
Erepublik bilenler varsa aynısı diyebiliriz.

Hepimizin merakla beklediği stratejik savaş similasyonu olan tarayıcı oyunu tüm ön hazırlıklarını ve beta sürecini tamamlayarak bugün kapılarını oyuncularına açmış bulunmakta. Kendisinden önceki bir çok benzer oyundan fark yaratan ve hızla yayılmaya başlayan eDomination, artarak büyük oyuncu kitlesi yönünde emin adımlarla ilerliyor. İçerisinde bir çok ülkenin ve vatandaşın yer aldığı bu oyunda amacımız ise altında yaşamaktan gurur duyduğumuz şanlı bayrağımızı cephelerde savaşlarda düşmanlara karşı hem savunmak hemde topraklarımızda gözü olanlara sanal alemde de nasıl bir güç olduğumuzu göstermek.

Oyundan kısaca bahsetmek gerekirse, oyunda bir vatandaşı canlandırıyorsunuz ve seçimlerinize göre ülkenizin sıralaması değişiyor.

Örneğin ticaret alanında; fabrika zinciri kurabiliyorsunuz, al sat yapabiliyorsunuz, altın - para dönüşümünden kar payı alabiliyorsunuz, bir işte çalışabiliyorsunuz. Aslında hayal gücünüze kalmış nasıl para kazanmak istediğiniz. Biraz alıştığınızda kendinize uygun para kazanma yolunu bulup devam edebilirsiniz.

Oyunun siyaset ve askeri alanları da mevcut. Siyasi alanda partilere girilebiliyor, parti kurulabiliyor, meclis var ve oylamalarla kararlar alınıyor. Gazete olayı var, makaleler yazarak insanların dikkatini çekebildiğinizde bu işten para bile kazanabilirsiniz. Askeri alandan bahsedeyim, oyunda sürekli olarak savaşlar mevcut ve sizde bu savaşlara girerek seviye atlıyorsunuz ve yeterince güçlüyseniz savaşın seyrini değiştirebiliyorsunuz

Her yaştan oyuncuya hitap eden bu oyun oynaması oldukça basit ve vaktinizi almıyor. Günde birkaç dakikanızı ayırarak sizde elde etmek istediğiniz güce ve saygıya ulaşabilirsiniz.

Oyuna Kayıt ol : https://www.edominations.com/tr/register/1151

Referansım'dan kayıt olduğunuz zaman bana bildirim gelicek ben size oyun hakkında elimden geldiği kadar yardımcı olacağım .

Oyun uzun soluklu zaman ve beceri gerektiren oyundur oyuna kayıt olduğunuz zaman türkiye chat bölümüne mesaj yazarak yardım bulabilirsiniz referansım'dan kayıt oldugunuz zaman bana bildirim gelecek merak etmeyin ben size dönüş yapacam kayıt olmazsanız çok şey kaçırırsınız emin olun :)
NOT: Ayarlar'dan oyunu türkçeye çevirebilirsiniz.!

VATAN HİZMET BEKLER

Son Düzenleme: MERT TUNA ~ 05 Mayıs 2017 13:03 Neden: