Türkmüsün O zaman Sahip Çık !

CarL CoX
13-01-2010, 23:18   |  #26  
CarL CoX avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
614 mesaj
Alıntı: Burak Torun  
@CarL CoX
Türkiye'de yaşayan herkes Türkçe konuşmak zorunda değildir. İstersem İngilizce de konuşurum, kimse bir şey söyleyemez. Ayrıca Türkçe konuşmak mecburi olsa bile "teknohat" adlı arkadaşımızın dediği gibi dil yanlış kullanıla kullanıla yozlaşır, çürüyüp gider. Madem vatanı kurtaracağız Atatürk'ün dediği şekilde kurtarmaya gayret etsek daha doğru olmaz mı? İstersen Atatürk'ün dilimiz hakkında söylediği sözlere bak. O zaman da bu dediklerini diyebilecek misin?

</p

Sen Ingilizce konuşmak istiyosan ingiltereye gidersin bende türkçe gayet güzel konuşuyorum bugüne kadarda hiç  ''K'' yerine ''q'' kullanmadım Mustafa Kemal ATATÜRK'ün Kuralarınada Gayet Uyuyorum Gösterdiği Hedefte Gitmeye Çalışıyorum Elimden Geldiğince Herzamanda Ülkem için Savaşmaya Hazırım.. Bu Konuda Burada Kapansın Arka Tartaflarınızdan Yeni Şemsiyeler Çıkarmayın...

Son Düzenleme: CarL CoX ~ 13 Ocak 2010 23:19
By_Kert
14-01-2010, 08:38   |  #27  
By_Kert avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
728 mesaj

Birçok zaman yazılarımı tam olarak Türkçe yazmaya özen gösteriyorum ve bu gitgide kötüye kullanan arkadaşlarımına uyarırım, kendi varlıklarımızın farkında olmadan yokediyoruz bunla ilgili gereken tedbirleri aldım aldıracağımda Biz bize yeteriz başkasının hiçbirşeyine özenmek huyum deyildir bu özentiliklerde Ülkedeki birçok güzelliklerimizi ve benlimizi kaybetmemiza yol açıyor görüyorum yapmayalım arkadaşlar gerçekten deli oluyorum "k" yerine "q" çok farklı kısaltmalar yazık yapmayalım

CarL CoX
14-01-2010, 12:45   |  #28  
CarL CoX avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
614 mesaj

Evet Grubun Adı Çok Güzel Doğru Söylemiş Türkçenden Başka Neyin Var ?? Ama Kimse Bunları Takmıyor Ben Onu Anlatmaya Çalışıyorum 1 Haftadır.