Tuvalete bile onsuz girmiyoruz!

CHIP Online
03-05-2011, 00:02   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Eskiden tuvalete girerken yanımıza kitap ya da gazete alırdık. Şimdiyse bunların yüzüne bakan yok!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/tuva ... rmiyoruz_26669.html

Resimlerle: Numi lüks tuvalet!

Cep telefonları artık yalnızca evlerin dışında hareket halindeyken kullanılan birer teknolojik cihaz olmaktan çıktılar. Evimizde bazı şeyleri araştırmak ya da internetten bakmak için masaüstü ya da dizüstü bilgisayarlar yerine yeni tüketici artık cep telefonlarını ya da aıllı telefonlarını kullanıyorlar.

Ipsos OTX tarafından Google için yapılan araştırmada, tüketicilerin yüzde 93'ünün evlerinde akıllı telefonlarından internette bir şeylere baktığını ortaya koyuyor. 5 bin yetişkin arasında yapılan araştırmada katılımcıların yüzde 39'u akıllı telefonlarıyla tuvalette internette girerken, yüzde 72'lik oran televizyon izlerken akıllı telefonlarıyla internete girdiğini itiraf etti.

Ayrıca araştırma sonucunda, tüketicinin mobil reklamlarla karşılaşmasında Google'ın yüzde 82 oranında büyük bir rol oynadığı da ortaya çıktı.

Tüm konu: Tuvalete bile onsuz girmiyoruz!

Resimlerle: Numi lüks tuvalet!

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Cep telefnlarınızı tuvalette kullanıyor musunuz?

clairvoyant
03-05-2011, 09:45   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2,316 mesaj

Malesef'ki bu artık gerçek.. Şahsen ben telefonsuz girmiyorum =)

ersinbakar
03-05-2011, 09:59   |  #3  
Yıllanmış Üye
1,253 mesaj

kaç dakika kalıyorsunuz :)

panda34
03-05-2011, 11:28   |  #4  
Yıllanmış Üye
2,344 mesaj

ben tuvalette netbook ile masaustu bilgisayarima kablosuz ag ile baglanip bilgisayara bagli harici harddiskten film izledim varmi daha otesi.

siber961
04-07-2011, 16:24   |  #5  
Yıllanmış Üye
313 mesaj

Bende birkaç gün oldu bir  araştırma okudum.Onda da sabahları kahveyle açılan gözler Facebook'la açılıyor. Ne yazık ki teknoloji bağımlısı olmuşuz.  Teknoloji güzel fakat bağımlılık kötü