tv çalışmıyor can't get device yazıyor

HPQ-User
22-08-2008, 08:19   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

yavuz sormuş:
tv çalışmıyor açmak istedigimde can't get device yazısı çıkıyor

Soru Türü: Donanım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
fly tv kartı

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; InfoPath.2)

uGuR.uK
22-08-2008, 08:27   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj

sürücülerle donanım arasında bi sorun var gibi, sorun cok acık degil. ama sana onerim sürücüleri ve tv kartı yazılımını kaldırıp tekrardan yüklemen...

SAİNT
22-08-2008, 10:16   |  #3  
SAİNT avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
3,595 mesaj

donanım senin tv kartını görmüyor. donanımın tam takılı ve driver yüklü olduğundan emin ol pat çat ingilizcemden araç yada aygıtı almanızı istiyor. buda donanım görmediği kanısına varıyorum.

Son Düzenleme: SAİNT ~ 22 Ağustos 2008 10:18
manyaaq
30-04-2011, 00:09   |  #4  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

donanım görmüyor çünkü aynı sorun bende de var. Aynı Tv kartı Driverinı bumak bi sorun buldun yüklemek başka bi sorun formattan önce çalışıyodu format attım artık çalışmıyor yardımcı olamıyormu kimse ?? Sorunu çözmüş değilim yardım bekliyorum..

Son Düzenleme: manyaaq ~ 30 Nisan 2011 00:09
manyaaq
03-05-2011, 19:04   |  #5  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

Uzun uğraşlar sonunda sorunu çözdüm nihayet.

Arkadaşlar öncelikle pc ye sağlam bi format atın xp kullanıcıları için söylüyorum çünkü bu sorun xp kullanıcılarında yoğun bütün forumları ingilizce de olsa gezdim hep xp. Güzel bir format atın ben ultra xp indirdim ve tüm güncelleştirmeler yüklü oldu sp3 tabikii ultra xp sp3 2011 indirdim ve formatladım pcyi daha sonra pc nin ses kartı ethernet kartı ekran kartı gibi bütün dahili donanımlarını ykledim ardından kafam karışmasın diye camera yazıcı gibi bütün harici donanımlarını da ykledim.

Aygıt Yöneticisinde donanımlara girin sarı renkte olan bir tane kaldı ki bu büyük ihtimalle Lifeview FLYvideo nun donanımı. Ben ilk olarak xp için driveri indirdim.

http://hotfile.com/dl/116649613/e488261/LR138LV2046.zip.html

Benim kullandığım driver bu az öncce upload ettim kendim.

Her neyse Bunu indirin ama SAKIN KURMAYIN KESİNLİKLE KURMAYIN ! o zaman donanımı görmüyomuş gibi üstelik yüklensede işe yaramıyo. Rardan çıkarın masaüstüne mesela

Donanım kısmından o sarı kısma gelin diğer donanımlarda olması gerekiyo oradan sarı işaretli donanıma tıklayın yüklemek için sürücü seçmenizi isteyecek diğer seçeneğine tıklayın ve rardan çıkan dosya neredeyse oraya gidin ve dosyayı seçin ve yükleyin. TV kartını tanıdıktan sonra programı setup dosyasından kurun ve artık izleyebilirsiniz..

Son Düzenleme: manyaaq ~ 03 Mayıs 2011 19:05