TV KARTI SORUNU ACİL YARDIM

fatih_52
25-06-2008, 16:22   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

ARKADASLAR YENİ ANAKART ALDIM ASUS.TV KARTINI ESKİ GİGABYTE ANAKARTTA TANIYODU BUNDA TANIMADI.DRİVERİ YÜKLÜYORUM BU AYGIT BAŞLATILMAZ DİYOR.AYGIT YÖNETİCİSİNDE AYGITIN AYRINTISINA BAKTIĞINDA GENEL SEKMESİNDE SU YAZIYOR:
Bilgisayarınızın sistem üretici bilgileri, bu aygıtı yapılandırmak ve kullanmak için yeterli bilgi içermiyor. Bu aygıtı kullanmak için bir üretici bilgileri veya BIOS güncelleştirmesi almak üzere bilgisayar üreticinize başvurun. (Kod 35)
SİZCE BU SORUNU NASIL DÜZELTEBİLİRİM.CEVAPLARINIZ İÇİN SİMDİDEN TESEKKÜLER.

Netwampiri
25-06-2008, 16:34   |  #2  
Netwampiri avatarı
Yıllanmış Üye
252 mesaj
fatih_52
ARKADASLAR YENİ ANAKART ALDIM ASUS.TV KARTINI ESKİ GİGABYTE ANAKARTTA TANIYODU BUNDA TANIMADI.DRİVERİ YÜKLÜYORUM BU AYGIT BAŞLATILMAZ DİYOR.AYGIT YÖNETİCİSİNDE AYGITIN AYRINTISINA BAKTIĞINDA GENEL SEKMESİNDE SU YAZIYOR:
Bilgisayarınızın sistem üretici bilgileri, bu aygıtı yapılandırmak ve kullanmak için yeterli bilgi içermiyor. Bu aygıtı kullanmak için bir üretici bilgileri veya BIOS güncelleştirmesi almak üzere bilgisayar üreticinize başvurun. (Kod 35)
SİZCE BU SORUNU NASIL DÜZELTEBİLİRİM.CEVAPLARINIZ İÇİN SİMDİDEN TESEKKÜLER.
Hımm.. işletim sistemini değiştirdinmi xp den vistaya geçiş gibi.. ? O yüzden olabilir bu problem ? eğerki Öyle bir sorun yoksa değiştirmediysen TV kartınızın en son güncel driverlarını internet üzerinden bulup indirirseniz bu problem ortadan kalkıcaktır..

fatih_52
25-06-2008, 16:38   |  #3  
OP Taze Üye
3 mesaj

YOK SADECE XP KULLANDIM.DRİVERİN ZATEN YETERLİ DERECEDE GÜNCEL.BASKA Bİ ÇZÖÜM YOLU LÜTFEN

Netwampiri
25-06-2008, 16:43   |  #4  
Netwampiri avatarı
Yıllanmış Üye
252 mesaj
fatih_52
YOK SADECE XP KULLANDIM.DRİVERİN ZATEN YETERLİ DERECEDE GÜNCEL.BASKA Bİ ÇZÖÜM YOLU LÜ
yazınızda belirttiğiniz gibi Biosu güncelleyeceksiniz o zaman oda zahmetli bir iş bence yetkili service danışın onlar güncellerler o zaman problem ortadan kalkar..

fatih_52
25-06-2008, 18:05   |  #5  
OP Taze Üye
3 mesaj

BİOSTA GÜNCEL.ANAKARTI YENİ ALDIM BİOS 2008 SÜRÜMÜ.