Ubuntu Karakterler Uçtu Yardım

mailadresilazim
05-05-2009, 00:49   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

deli olucam arkadaşlar bir yardım 2 gundur ubuntu kurmaya calıstım cd yazdım son versiyonu gıcık cd burada kufur etmek isterdim herneyse bir turlu olmadı bide sistemi ucurdummu ustune ustluk neyse eski arsivden bir ubuntu buldum 6.06 idi onu kurup update edeyim dedim 8.0 lts surume yukselticem diye canım cıktı hersey tamam oldu bitti dedim surumu yukseltemedim sonra bir anda dil problemi patladı hepsi kutucuk harfli interneti arastırdım bir turlu bulamadım konsola inip standarta geri don nasıl denir yardım edin cıldırıcam dili english filan yapsam yeter sonra duzeltiriz bir şekilde birde sunu denedim gideyim ordan ikonlardan bulayım dedim harf olmazsa yerini buldum degistir dedim tahminimce bi hata veriyor onuda anlamıyoruz
eski ilk surumune gectim oda aynı harf sacmalıgında bilen bir arkadastan yardım

emrah33
05-05-2009, 01:16   |  #2  
emrah33 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
802 mesaj

bilgisayarına güzelce bir format çak sonra da yeniden kur ubuntu 9.4 versyonu

mailadresilazim
05-05-2009, 01:25   |  #3  
OP Taze Üye
3 mesaj

zaten 9.4 versiyonu elimde olsa ki var ama nedense cd ye yazdıgımda sorun yok ama cdler hep hatalı sonra eksik 1 2 mb yuzunden oldugunu anladım dvd ye kaydetdim oda yemedi yani benim olayım burada baslıyor bana bu dil konusunda yardımcı olun

mailadresilazim
05-05-2009, 03:26   |  #4  
OP Taze Üye
3 mesaj

malesef olmadı gene aynı bende sinirlendim siliyorum hepsinii sagolun bi 9 saglam cekeyim gene denerim