ücretsiz ilan ekle-adwords.freevar

Banned
23-08-2009, 00:29   |  #1  
OP Banlandı
Teşekkür Sayısı: 0
11 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Ağu 2009

adowrds.freevar.com sitemizden iştediginizi lanı ekleyebilirsiniz.

excuzajeans
12-06-2013, 11:47   |  #2  
excuzajeans avatarı
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Haz 2013

BİZ KALİTELİ GÖMLEK ÜRETİYORUZ
- EXCUZA DENIM & JOHN MILLER -
- Kaliteli Erkek Gömlek imalat ve satış mağazası -

Şirketimiz 2000 yılında kot pantolon ve gömlek imalatı ve satışı üzerine kurulmuştur. Şirketimiz her geçen gün kendini geliştirerek dünyanın birçok ülkesine satış yapmaktadır.
Toptan Gömlek İmalat ve Satış sektöründe, bir çok ünlü firmaya gömlek üreten ve kendi markası olan excuza jeans ile de Türkiye'nin tamamına yayılmış olarak hizmet vermekteyiz.
gömlek imalatı sektöründe faaliyet göstermektedir. Uzmanlık sahamız olan gömlek tasarım ve üretimine konsantre olmamızdandır ki, yıllar içinde kalite ve profesyonel müşteri hizmetleri konusunda piyasada saygın bir ünvan edindik.
Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak, kendi markamız olan excuza jeans markasıyla üretim yapma seçeneği sunduğumuz gibi, müşterimizin kendi markası için de üretim yapabiliriz. Her iki durumda da müşterimiz, müşteri temsilcisi ve tasarımcımız beraber çalışıp modellere karar verirler.
Firmamızın piyasadaki özel konumunu sağlayan, müşterilerimizin isteklerini anlamaya verdiğimiz hassasiyettir. Müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler de bu inancımızı doğrulamaktadır.

ADRES BİLGİLERİ :
TEL : 0212 518 75 12
MSN : [email]excuzaitaly@hotmail.com[/email]
WEB : www.excuzaitaly.com
YETKİLİ : Metin taşdemir Bülent taşdemir