Ucuz tatil yapmak istemezmisiniz?

hltsofting
04-05-2011, 15:33   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
0 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: May 2011

Facebook adresimiz üzerinden bizlere otel rezervasyonu talebinde bulunan bütün herkese %5 indirim fırsatı.
Ayrıntılı bilgi: tatillive.com
Facebook adresimiz: www.facebook.com/tatillive

Firmamız hakkında:

Tatillive.com – canlı tatil kendi alanında uzun yıldır hizmet vermekte olan acenta majestic turizm olarak anılmaktadır. Türkiye’nin yeni turizm sektörüne adapte eden acenta kendisini internet sektöründen de tanıtmak istedi. Bunun üzerine tatillive.com web sitesini kurdu. Hoş, sade ve şık bir tasarıma sahip olan site internet camiasında adından sık sık bahsettirecek gibi durmaktadır. Ayrıca site üzerinden müşterilerine yardımcı olmaya başlanmış bile. Bu hizmetten memnun olduklarını dile getiren müşteriler acenta hakkında olumlu yorumları ile internet sektöründen kendisini büyük bir pazar elde edecek gibi durmakta.
Majestic turizm olarak anılan tatillive.com Sor-sat şeklinde çalışarak güven temin etmektedir. Böylelikle benimsemiş olduğu “kalite politikası” nı ödün vermeden devam ettirmektedir. Temel ilkesi müşteri memnuniyeti olan acentanın internet üzerinden sadece otel satışı yapmadığınıda sitesinde belli etmiş. Tur ve organizasyon konusunda profesyonel kadrosuyla ve bir çok referansı ilede dikkat çekmektedir. Özellikle yurtdışı turlarda sizlere yardımcı olabilmek için çok cabaladığı belli oluyor. Yurtdışına çıkacak müşterilerine özel vize işlemlerini yapıyorlar, yurtdışında bütçelerine uygun otel rezervasyonu yapıyorlar ve bütün bunlar için sizden sadece isminizi istiyorlar.Aynı zamanda sadece Yurtdışında değil, Türkiye’de de konferanslar ve turlar organize etmesi ile ilgilide çalışmaları bulunmaktadır. Müşterilerine misafir sıfatı ile bakmakta olan acenta Türkiye’de yer yapmış oldukları tur ve organizasyonlar ilede adından bahsettirir olmuştur.

Canlı ve hareketli web sitesi ile iletişim konusuna da önem verdiğini gösteren tatillive.com kendisine yeni bir iletişim ağını daha açarak siz kullanıcıların memnunuyeti için çalıştığını birkez daha onaylamış oldu.

Tatillive.com iletişim bilgileri
Majestic turizm telefon numarası: +90 (312) 417 24 84
Adres: Atatürk bulvarı Engürü işhanı 107/47 Kızılay / Çankaya / Ankara
Faks: +90 (312) 417 59 19
web sitesi: http://www.tatillive.com
eposta: destek@tatillive.com