Ulaştırma bakanından YouTube'a gizli mesaj

CHIP Online
12-12-2009, 00:02   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım'dan, YouTube'a üstü örtülü bir mesaj geldi. İşte o sözler...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/ulas ... li-mesaj_16976.html

Resimlerle: Adım adım YouTube'a giriş

HP'nin Türkiye'deki 20. yılı dolayısıyla düzenlenen "20 Yılda 20 Ödül" törenine katılan Yıldırım, buradaki konuşmasında, bilgi ve iletişim teknolojilerinin bir sektör olmaktan çıkarak bir yaşam tarzına dönüştüğüne işaret ederek, "Bilgi ve iletişim teknolojileri kullanmayanın ne küresel ne yöresel rekabette ayakta kalma şansı yok" değerlendirmesini yaptı.

Türkiye'nin bilgi toplumuna dönüşümü vizyonu çerçevesinde 2023 hedeflerine değinen Yıldırım, 2023 yılında bilgi ve iletişim teknolojilerinin cirosunu 160 milyar dolara ve bunun içinde yazılımın payını yüzde 50'ye çıkarmayı amaçladıklarını aktardı. Hali hazırda 37 milyon internet hizmeti kullanıcısına ulaşıldığını kaydeden Yıldırım, son dönemde sektöre yönelik gerçekleştirilen yasal çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Tüm konu: Ulaştırma bakanından YouTube'a gizli mesaj

İzleyin: İşte o video...

Resimlerle: Adım adım YouTube'a giriş

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: YouTube'a uzlaşma teklifi mi?

Semih Özyurt
12-12-2009, 00:30   |  #2  
Semih Özyurt avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2,749 mesaj

ya sanki bu saatten sonra uzlaşsalar ne olucak herkez dns'yi değiştirmiş youtube dahil çatır çatır tüm yasaklı sitelere giriyor bence uzlaşma konusunda baya geç kalındı