us robotıcx adsl modem 9105/airtier

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
new_and_old
01-06-2005, 01:08   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
6 mesaj

Merhaba millet adımdanda anlasılacagı gıbı yenıyım adslm olunca hep takılacam buralarda. Us robotıcx adsl moden-m ıcın ne duyduklarınızı ogrenebılırmıyım saron cıkaramı? (9105) Hepınıze sımdıden tesekkurler.Soru Birde airtries mi neydi adı onunla ilgili bi fikri olan varsa.. hangisini secerdınız? sorun yaşatabilirlermi kazaada vb. + port acma filan sık ısterlermı? kolaymı? Coksordum kusura bakmayın.Kahkaha

Son Düzenleme: new_and_old ~ 01 Haziran 2005 01:19
egoist
01-06-2005, 09:51   |  #2  
Yıllanmış Üye
375 mesaj

Ya arkadasim saat kacta yazmissin kusura bakma nobetci hosgeldin ci yokmus baari ben diyeyim .. Hosgeldin : )))).
US Robotic modemi hic kullanmadim ama Airties bence super, hicbir problem yasamiyaani garanti ederim sana. Kolay kurulum, Turkce arayuz, hersey mevcutt.
bi iki adimla kuruluyo. hatta programini kurmadan (USB Baglantili deilse) sadece PC ye bagladiktan sonra browser ina 192.168.2.1 yaziyosun ve Enter yaptiktan sonra menu geliyo. Ana menude sifre yok sadece "giris" e basiyosun, (sol - en ustteki "Kolay Kurulum" a tikliyosun)Modeline gore bi iki adim sonra kullanici ozelliklerine geliyosun, yapman gereken sadece kullanici ismini ve parolani girmek, sonraki sayfa yi tikliyosun ve ayarlarin tamamlanmis oluyo.
Bence AirTies ne Zoom, ne USR, nede bi baskasi.
Ayrica AirTies Turk firmasi, gelistiricileri, muhendisleri Cisco da calismis kisiler. Ayrica telefonla yardim destekleri super.
Secim elbette senin...

new_and_old
01-06-2005, 21:05   |  #3  
OP Taze Üye
6 mesaj

Kahkaha bana ne ben nobetci istiyorum Dil çıkarıyor ya bu air i cok tavsıye eden var. ya korkum bı dolu para verip çope atmak. yardımın ıcın saol. air alır bı sorun cıkarsa parasını senden tahsıl ederım Dil çıkarıyorGülümseme (tabı bulabılırsem ) pekı baska onerisi olan?

mafaky
05-06-2005, 17:05   |  #4  
Yeni Üye
24 mesaj

Onay  USR kesinlikle kötü bir marka değil, ürünleri de gayet güzel. Ancak yukarıdaki arkadaşların da belirttiği gibi AIRTIES bir Türk markası ve ürünlerinde kullanılan yazılımlar %100 T.Telekom'a uyumlu. 24/7 servis hizmeti alabiliyorsunuz (ben önce inanmadım ama bir hafta sonu C.tesi Pazar'a bağlayan gece saat 02.=0 sularında gerçekten konuştum ve bilgi aldım!...), modemlerindeki ADSL2/2+ uyumluluğu, başka hiçöbir markada görmediğim bütünleşik download sayacı, Türkiye'nin şebeke gerilimi problemine karşı SMPS devreli güç adaptörleri vermeleri, gerçekten çok olay kurulum (deneyimsiz kullanıcılara "nerdeyse ben ne zaman bu kurulmu yaptım ki?" dedirtecek kadar...), Mesh teknolojisi vs. vs. gerçekten de AirTies'ın tercih edilmesini sağlayacak temel özellikler. Fiyatlar da kesinlikle başkalarına göre pahalı değil. Eee, daha ne istiyor veya bekliyorsunuz ki???Gülümseme

free_x_man
06-06-2005, 01:57   |  #5  
Yıllanmış Üye
475 mesaj

arkadaşım yukarıdaki mafaky arkadaşımızın mesajını okuyunca kendi yazmış olduğum tavsiyemi hemen sildim.bence sen mafaky nin tavsiyesini bir düşün.